میکرونیدلینگ دکتر پن A6 فروش تکی و عمده

dr.pen a6 میکرونیدلینگ دکتر پن فروش

کد محصول A6

تومان 840.000

راهنما 09129474073

قیمت 840.000

تومان 840.000

درماپن که در عصر کنونی به میکرونیدلینگ هم شناخته شده است نام روشی است که توسط آن انواع مشکلات پوستی همانند لک ، هایپرپیگمنتیشن ، کک و مک، اسکار، جای جوش و زخم برطرف می شود و در نهایت مدتی استفاده از این دستگاه مدرن پوستی شاداب و شفاف را برایتان به ارمغان می آورد. همچنین باعث جذب بهتر و بیشتر مواد آرایشی و بهداشتی از طریق پوست میشود .

 دستگاه میکرونیدلینگ Dr.Pen A6 با استفاده از سوزن های بسیار ظریفی که دارد می تواند مواد مورد استفاده در فرآیند مزوتراپی را به پوست بدن وارد کند و اثر محیر العقولی روی کلاژن سازی و غلظت الاستین در بدن بگذارد. افزایش تولید کلاژن و الاستین در بدن باعث لیفت پوست و برطرف شدن ترک های باقی مانده از دوران پر فراز و نشیب بلوغ، بازه های چاقی در زندگی و نه ماه بارداری می شود .

 

ویژگی های دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن A6

  • وزن بسیار سبک
  • صدای کم
  • سرعت بالا بین ۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ در دقیقه
  • تنظیم سوزن از ۰.۲ mm تا 3 mm
  • امکان استفاده همزمان از کوکتل های درماهیل یا کوکتل مزوتراپی توسکانی
  • گارانتی ویژه
  • تضمین اصالت کالا
  • ارسال به سراسر ایران
 

دستگاه های دکتر پن به لرزش کم معروف هستند ، در حالی که سرعت بالایی بین هشت هزار تا هجده هزار در دقیقه دارند ، همچنین سایز سوزن های آن بسیار متنوع از دو دهم میلیمتر تا سه میلیمتر قابل تنظیم است ، وزن دسته بسیار سبک است و صدای زیادی هم از آن خارج نمیشود ، همین موارد است که محصولات دکتر پن به خصوص دکتر پن A6 بسیار مورد رضایت و استقبال مردم قرار گرفته است

یکی از توصیه های ما برای افراد این است که در کنار استفاده از این دستگاه از کوکتل نیز بهره مند شوند ، برای مثال کوکتل های درماهیل سایت کلینیک زیبایی HSR و همچنین کوکتل مزوتراپی توسکانی که استفاده آن ها با دکترپن موجب افزایش تاثیر و رفع چین و چروک های کم و ظریف میگردد . در این روش محلول به کمک میکرواسکار ها آمده و به دلیل لرزش نداشتن دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن موجب ایجاد اسکار روی پوست صورت یا حتی بدن شخص نمیگردد .

 

برای سفارش هر یک از موارد بالا و حتی دستگاه میکرونیدلینگ Dr.Pen A6 که با قیمتی رقابتی و تضمین اصالت کالا ارايه میشود میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا راهنمایی های لازم را به شما عزیزان بدهیم . آدرس خود را میتوانید بفرمایید تادر هر کجای تهران یا ایران که هستید قیف تخلیه یا انواع لوازم زیبایی را از دکتر پن تا حتی آکوافیشیال اورجینال و میله دیواری و همچنین کوکتل یا دستگاه SHR لیزموهای زائد بدن به شما تحویل دهیم .