کوکتل HSR درماهیل در مزوتراپی با مجوز از وزارت بهداشت

کوکتل HSR کوکتل درماهیل مزوتراپی

کد محصول x2599

تومان 102.000

راهنما 09129474073

قیمت 102.000

تومان 102.000

مزوتراپی یکی از تکنولوژی های روز و تشکیل شده از رشته های مختلف پزشکی است که یک میان رشته ای را تشکیل داده است و از تخصص های مختلف شکل گرفته است . یکی از روش های آن را برایتان شرح میدهم که میتوان اثر فوق العاده آن را در محلول فوق یعنی HSR مشاهده نمود . البته سایر محصولات درماهیل نیز موجود می باشد که میتوان به مواردی چون Dermaheal LL ، HL ، SR ، SB را شامل میشود .

در تکنولوژی های جدید پزشکی به تجاربی دست یافته اند که با فرآوری خون های سالم انسان ها و انجام عملیات های بسیار تخصصی بتوانند ماده ای از آن استخراج نمایند که با تزریق یا مالش روی سطح پوست امکان جوانسازی ، حذف چین و چروک و حتی تقویت رویش مو را در بر بگیرد . این فرایند کاملا طبیعی بوده و جوانساز بسیار قوی می باشد .

 

یکی از شاهکارهای این محلول درماهیل که به نام اچ اس آر HSR معروف است ، داشتن مواد معدنی خاص مانند دکاپپتید 4 که موجب التیام یافتن زخم های پوستی نیز میشود . همچنین ماده تری کاپپتید 6 نیز موجب بهبود یافتن پوست و بالا رفتن جذب رطوبت و حتی آبرسانی بیشتر میگردد . که در ذیل این پاراگراف سایر مواد را برایتان شرح میدهیم .

 

ترکیبات محلول Dermaheal HSR شامل :

  1. کوپر تری پپتید 1
  2. مواد عالی و معدنی
  3. انواع آمینواسید ها
  4. الیگو پپتید 1 EGF - Rh
  5. الیگوپپتید 2 IGF - Rh
  6. هیالورونیک اسید شامل 1%
  7. پولی پپتید 1 bFGF - Rh
  8. پلی پپتید 2 TRX - Rh
  9. انواع مولتی ویتامین
 

تئوری درمان کوکتل HSR درماهیل

معمولا شیوه های مختلفی برای نحوه استفاده از کوکتل دراهیل در مزوتراپی در نظر گرفته میشود اما ما درمیان متخصصین و بیمارانی که نتیجه موثر و ماندگاری گرفته اند به این شیوه مشاهده نمودیم که برای استفاده از این محلول ابتدا در ماه اول به صورت هفته ای یک بار درمان را انجام میدهند و در ماه دوم دو مرتبه استفاده میشود و از ماه های بعدی فقط یکبار در هر ماه استفاده میشود .

یکی از نکاتی که همه متخصصین به آن اذعان دارند این است که بتوانید ثبات قدم و نظم را در استفاده مداوم این محلول به عمل آورید ، هزینه آن بسیار ناچیز است و شما میتوانید با ماهیانه یک مرتبه پس از درمان کامل نیز ، پوستی جوان و بدون چین چروک را برای خودتان حفظ نمایید . نسبت به افراد مختلف نتیجه متفاوت است اما به صورت میانگین بعد از دو یا سه جلسه شواهد بهبود را نمایش میدهند .

 

این محصول کره ای شامل نتایج بسیار عالی شده است و آزمون و خطای خود را پس داده است. دستگاه لیزر زیبائی چه مشخصاتی دارد . شما میتوانید با در نظر گرفتن میزان مصرف کلینیک یا سالن خود خریداری نمایید ، هر محلول کوکتل HSR حاوی 5 گرم ماده میباشد و هم به صورت تکی و هم به صورت بسته های 10 تایی عرضه میگردد . برای تعداد قیمت های بسیار عالی ارائه میشود و همه محصولات از تاریخ تولید تازه بهره مند هستند .

برای سفارش سایر کوکتل ها از برند های درماهیل تا درماتولوجیست Dermatologist همگی موجود می باشد و حتی برند هایی مانند بوتاکس لایک Bootax Like که بسیار محبوب و موثر بوده اند و مشتریان از آن استقبال نمودند . برای سفارش بخور برای هوای خشک، لوازم مراقبت بیمار، صندلی توالت فرنگی پلاستیکی، دستگاه کرایولیپولیز و خرید انواع کوکتل درماهیل، کوکتل HSR و انواع کوکتل و آنزیم کافیست با شماره تلفن ما تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت به شما تحویل گردد . معمولا در تهران ظرف سه ساعت کاری و در شهرستان دو روزه تحویل شما میگردد .