کوکتل درماهیل HL مناسب مزوتراپی مو

کوکتل درماهیل خرید کوکتل مو درماهیل

کد محصول x4328

تومان 75.000

راهنما 09129474073

قیمت 75.000

تومان 75.000

کوکتل درماهیل که در این مطلب میخواهیم به شما معرفی کنیم ، مخصوص مو می باشد . مزوتراپی مو با تزریق یک ویال یا بخشی از یک ویال به نواحی مختلف سر که هنوز پیاز مو دارد ولی کم پشت است ، موجب افزایش و تقویت آن ناحیه شده و رشد خیلی خوبی داشته باشد . این محصول که تولید کارخانه ای بسیار معروف و خوش نام در کره جنوبی است به درماهیل اچ ال شناخته می شود .

Dermaheal HL برای بهتر شدن آلوپسی بجز آندروژنیک که در مردان و خانم ها استفاده می شود مورد استقبال بسیاری از مشتریان و متخصصین کلینیک های زیبایی قرار گرفته است . حتی امروزه در سالن های زیبایی بسیاری دیده می شود که این نوع کوکتل ها را به صورت تخصصی استفاده می کنند . باید بدانیم جان تازه بخشیدن به فولیکول های مو و بالا بردن میزان گردش خون در کف سر توسط خرید کوکتل مو درماهیل می تواند صورت پذیرد .

وقتی موارد و مسائل پوست سر شخص برطرف می شود که از کوکتل درماهیل اچ آر استفاده شود ، نتیجه آن بالا رفتن میزان ضخامت و همچنین تراکم بالای مو های ایشان می شود . پس این شیوه که اصلا درد ندارد ، موجب شده تا افراد استقبال زیادی کنند چرا که بعد از اعمال این محصول بی هیچ غم و مسئله ای کارهای معمول روز خود را شروع کنند . مواد حاصل در این محصول را در ادامه به شما توضیح می دهیم .

 

مشخصات درماهیل HL

  • مناسب تزریق برای تقویت مو
  • حاوی ویال 5 میلی لیتر
  • کره ای اورجینال
  • مناسب برای بهبود دادن آلوپسی غیرآندروژنیک
  • موجب افزایش و ترمیم فولیکول های مو
  • بالا بردن گردش خون در ناحیه سر
  • شامل محتوای مغزی من جمله 13 نوع ویتامین
 

مقداری ویتامین که از سیزده نوع مختلف تشکیل شده اند ، 24 تا آمینواسید های ضروری بدن ، 5 تا ماده معدنی ، 4 تا نوکلئیک و همینطور کوانزیم که پنج تا موجود می باشد . این ترکیب فوق العاده ای در این محلول است موجب تحریک افراد برای استفاده می گردد . برای سفارش محصول نیز کمک کنید چرا که شما ممکن است در بازار انواع محصولات را دیده باشید که مهم است .

برای سفارش انواع کوکتل مزوتراپی در برند های مختلف  هزینه ایمپلنت لب قیمت کارتریج دکترپن و برای خرید کوکتل مو درماهیل و خرید ژل مستر تریت اصل می توان با شماره تلفن این صفحه تماس بگیرید . تخصص ما در محصولات زیبایی به همراه تجربه مشتریان مان در این سال ها میتواند موجب انتخاب بهتر برای شما عزیزان گردد . لذا سعی می کنیم نسبت به نیاز شما بهترین پیشنهاد را بدهیم تا مجدد برای خریدهای بعدی نیز به جمع ما بپیوندید . بیشتر مشتریان ما توسط مشتریان قدیم معرفی می شوند و این بسیار برای ما افتخار آفرین است .