کفش کتانی نایک زیبا و کفی راحت عایق حرارت

کفش کتانی نایک زیبا کفی طبی عایق حرارت

کد محصول x2810

تومان 540.000

راهنما 09129474073

قیمت 540.000

تومان 540.000

همانطور که همه ما میدانیم امروزه با توجه به شرایط اقتصادی تهیه یک کتونی اورجینال و با کیفیت ممکن است سخت باشد.به علت این که قیمت یک کتونی اورجینال بالای 1 ملیون تومان هزینه دارد. پس در این شرایط کتونی high copy های کپی یک انتخاب مناسب است. البته این کتونی ها در درجات کیفی مختلفی عرضه میشوند . با ما همراه باشید تا یکی از کتونی های با کیفت را بررسی کنیم.

این مدل کتونی نایک که های کپی میباشد به دلیل کیفیت بالایی که دارد بسیاری از افراد را توانسته جذب خود کند. این کتونی با وزن بسیار سبک در حدود 50 گرم میباشد که به همین خاطر انتخابی بسیار مناسب است به خصوص برای کسانی که درطول روز پیاده روی دارند و همچنین به خاطر زیبایی ساخت مناسب افراد خوش پوش هم میباشد.

این کتونی در رنگ های بسیار در دسترس مشتریان محترم میباشد و همچنین در دو نوع مردانه و زنانه موجود میباشد. یکی از مهمترین نشانه های یک کتونی خوب ،زیره ی کفش کتانی نایک است. این کتونی با دارا بودن زیره ای از جنس EVA نمره خوبی از این بابت میگیرد .این جنس زیره  و کفی کفش راحت بسیار با دوام است و همچنین به علت سبکی به راحتی میتوان چند ساعت با آن پیاده روی کرد .

اگر میخواهید یک کفش کتونی نایک با کفی کفش راحت برای ورزش و یا حتی پیاده روی داشته باشید این کتونی نایک یک انتخاب بسیار عالی و مناسب است. این کفش در سایز های زنونه از 37 تا 40 و همچنین در سایز های مردانه 40 تا 45 در چندین رنگ در دسترس شما میباشد. برای دریافت واکر قابل حمل و  خرید دکتر پن A1w راهنمایی و انتخاب و همچنین سفارش میله کمکی و این کتونی با کارشناسان ما تماس بگیرید.