کتونی ورزشی پیاده روی مردانه مدل Mooda سلامت استخوان پا

کتونی پیاده روی طبی راحتی مردانه

کد محصول x389

تومان 140.000

راهنما 09129474073

قیمت 140.000

تومان 140.000

 

کتونی ورزشی باکیفیت در انجام درست حرکات ورزشی تاثیر دارد و در سلامت عضلات بدن، استخوان پا و حتی ستون فقرات شما بسیار حائز اهمیت می باشد . همانطور که بالش طبی بسیار بر حالت بدن و استایل استخوان های ما تاثیر می گذارد، باید بدانیم که کفش هم تاثیر گذار است. در این مطلب میخواهم به معرفی کتونی ورزشی مردانه مخصوص پیاده روی بپردازم که بر روی این محصول بسیار کار شده تا طراحی مهندسی شده، با کیفیت و طبی می باشد .شما عزیزان در هر کجای ایران عزیزمان که باشید میتوانید تنها با یک تماس ساده در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه ای مقرون به صرفه این محصول را درب منزل  بوتاکس تزریقی دریافت نمایید.

 • :آنچه درمورد این محصول باید بدانیمΟ
 • بسیار باکیفیت و طبی میباشد
 • تولید کمپانی پرفکت اتپس
 • بسیار سبک میباشد و گردش هوا در آن به خوبی صورت میگیرد
 • بسیار مستحکم است و از الیاف مصنوعی ساخته شده است
 • باعث جلوگیری از عرق کردن پا میشود

این کتونی ورزشی تولید کمپانی پرفکت اتپس است که در دنیا بسیار معروف و شناخته شده می باشد . از نظر کیفی نیز این کفش از طرف پزشکان و ورزشکاران حرفه ای تایید شده و توصیه می شود . این کفش هم برای فصل های گرم بسیار کاربری است و هم برای فصل هایی که هوا سرد است . به این دلیل که بسیار سبک است و گردش هوا بسیار در آن صحیح انجام می شود . جنس روی این کفش بسیار محکم و با استحکام طراحی و ساخته شده است و در مقابل پارگی و حتی ساییدگی دوام می آورد . این جنس از الیاف مصنوعی شکل گرفته است . فواید این جنس جلوگیری از عرق کردن پا و همچنین در زمستان حفظ گرمای پا می باشد .

پیاده و راه رفتن با کفش و کتونی ورزشی خوب و حرفه ای باعث می شود احساس فوق العاده خوبی به ما می دهد و باعث می شود در مسیر های طولانی هم احساس خستگی نمیکنید به این دلیل که نسبت به فشار وارد شده به قسمت های مختلف پا و بدن شما توسط این کفش مدیریت شده و از بروز خستگی در ورزش و پیاده رفتن جلوگیری می نماید .

جنس این کفش با تکنولوژی مدرن و به روز دنیا تطبیق یافته و باعث شده از بروز رایحه بد و نامطبوع جلوگیری کند و دیگر امکانی که در اختیار ما می گذارد این است که به سادگی شسته می شود و تمیز شدن آن بسیار ساده است . جنس کف و زیر کفش هم از بروز ترین تکنولوژی دنیا به نام ای وی ای E-V-A استفاده شده که در کفش های ورزشی بسیار اهمیت بالایی دارد . این تکنولوژی در کف کفش به ما کمک می کند تا از شوک ها و ضربه های وارده در هنگام راه رفتن و حتی دوی میدانی جلوگیری کند .

به دلیل ارگونومیک بودن کف کفش هیچ تغییر شکل و فرمی را نمی پذیرد و استایل خود را به صورت کامل حفظ می کند . در انتهای عقب کتونی ورزشی ناحیه پاشنه ، قسمتی طراحی و تعبیه شده که از جنس پلاستیک سبک می باشد و باعث می شود علاوه بر زیاد نشدن وزن کفش به استحکام مرکز ثقل بدن شما بپردازد و شمارا در تمرینات و زمان هایی که ثابت می ایستید دچار مشکل خواهد کرد .

یکی از امکانات دیگر این کفش ورزشی اورجینال خارجی، بند کشی آن می باشد. کشی بودن بند کتونی باعث می شود که وقتی نسبت به سایز پای خود آن را بستید، فیکس شود و دیگر نیازی به بستن و باز کردن بند آن نباشد. انواع شکم بند بارداری و دستگاه RF Star را از ما خریداری کنید. موقعیت و حالت خود را حفظ می کند و شما با استفاده از کش آن میتوانید به راحتی کفش را از پا در بیاورید و یا بپوشید . در هر بار پا کردن و از پا درآوردن هیچ تغییری در سایز و محکمی بسته شدن آن نخواهید دید .

 

سایز های کفش کتونی ورزشی و پیاده روی :

 • ۴۰چهل
 • ۴۱چهل و یک
 • ۴۲چهل و دو
 • ۴۳چهل و سه
 • ۴۴ چهل و چهار
 • ۴۵ چهل و پنج
 

این کتونی پیاده روی مردانه در دو رنگ مشکی و سورمه ای قابل انتخاب است که در عکس ها میتوانید مشاهده کنید . در کف داخلی کفش برجستگی هایی تعبیه شده که علاوه بر ماساژ پا، این امکان را به شما میدهد تا برای قوس و گودی کف پای شما مشکلی پیش نیاید و به صورت کاملاً طبی قوس پا را پوشش می دهد و در ورزش و پیاده روی سخت و  طولانی کف پای شما نسوزد و تاول نزند و احساس درد نکنید .

برای سفارش کتونی ورزشی مدا mooda و سایر لوازم های ورزشی و پزشکی و خرید اینترنتی میکرودرم ابریژن برای لک صورت،  محلول سفت کننده پوست می توانید به سادگی با تماس به شماره تلفن های درج شده در این صفحه ، درخواست کنید تا محصول در تهران کمتر از ۱۲ ساعت کاری و در شهرستان حدود ۴۸ ساعت توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری به دست شما برسد . امید است با پیشگیری های ساده از بروز کمر درد و یا حالت گیری اشتباه بدن خود و هزینه های بالای درمان جلوگیری کنیم .