قیمت کارتریج دکترپن سوزن میکرونیدلینگ تیتانیومی A1W

کارتریج دکترپن سوزن میکرونیدلینگ

کد محصول x4199

تومان 11.500

راهنما 09129474073

قیمت 11.500

تومان 11.500

دستگاه میکردونیلینگ دکترپن سری های مخصوص خود را دارد که به آن متصل شده و بصورت یکبارمصرف استفاده می شود . به این سری ها سوزن یا کارتریج میکرونیدلینگ گفته می شود . Needling Cartridges تشکیل شده از چندین سوزن می باشد که به صورت عمودی بر روی پوست ضربات پشت سرهم را از طریق موتور ظریف دستگاه اعمال می کند .

شاید باورتان نشود اما هستند مشتریانی که به ما مراجعه می کنند و میگویند از سوزن های و کارتریج دکترپن فیک و تقلبی استفاده کردند و موجب خراشیده شدن پوست و آسیب های سختی شده است . این کارتریج های فیک از سوزن های ظریف استفاده نمیکنند و طول سوزن آنها نیز باهم برابر نیستند و هرچند میلیمتری با نوع اصلی آن تفاوت دارند مشکلات جدی را برای مشتریان بوجود می آورند .

کارتریج نانو میکرونیدلینگ امروزه بسیار پرکاربرد شده است از کارتریج a1w گرفته تا کارتریج میکرونیدلینگ دور چشم همگی برای زیبایی امری ضروری بشمار میروند و سوزن میکرونیدلینگ یکبار  مصرف بخاطر اطمینان انتقال ویروس و نیز بخاطر ارزان بودن آن بیشتر خریداری شده است البته این بدان معنا نیست خرید سر سوزن میکرونیدلینگ های دائمی فروش ندارد ، خیر بسته به مصرف شخصی یا آرایشگاهی تفاوت وجود دارد .

لازم به ذکر است که فرایند سوزن میکرونیدلینگ نیدل جزو کم هزینه ترین روش های جوانسازی پوست می باشد و البته کارتریج دکترپن . چرا که بعد از روشهای پاک سازی پوست معمولا بیوتی تراپیست ها به این کار میپردازند و با ظرافت تمام سطح پوست را در لایه سطحی شروع به اعمال نیدل می کنند . درباره تفاوت بوتاکس مسپورت و دیسپورت پست دیگری وجود دارد که در مدت کوتاهی قابل مطالعه است. این روش موجب بازسازی سلولهای پوست شده و در صورتی که تغذیه مناسبی برای این سلول ها در نظر داشته باشید ، به بهترین شکل پیش خواهد رفت .

این فرایند مانند عضله سازی می باشد . شما وقتی در باشگاه وزنه ای را بلند میکنید که میتوانید تا ده الی دوازده مرتبه به آرامی و صحیح حرکت را تکرار کنید و در دو حرکت آخر بسیار به شما فشار می آید ، در این صورت انگار عضلات داخل بدن شما زیربار رگبار سوزن های میکرونیدلینگ رفته اند و به دلیل سوراخ سوراخ شدن توسط فشاری که این وزنه به آن عضله آورده است ، مجدد فرایند سلول سازی و عضله سازی آغاز شده و در صورتی که کربوهیدارت و پروتیین با کیفیت و مناسب را به آن برسانید ، بیش از پیش عضله ای قوی تر ساخته می شود .

حال همین فرایند را بسیار ظریف تر در نظر بگیرید که همان سوزن میکرونیدلینگ می شود ، این روش از بسیاری از روشهایی که نتیجه مشابه دارند بسیار راحت تر و کم هزینه تر می باشد ، برای مثال ILP ، لایه برداری شیمیایی ، لیزر درمانی فرکشنال و غیره که معمولا آسیب بیشتری نسبت به میکرونیدلینگ به بار می آورد و طول درمان بیشتری بعد از آن نیاز دارد .

 

برای سفارش انواع کارتریج میکرونیدلینگ برند دکترپن یا سایر برند ها ، دستگاه RF Star، لوازم شخصی زیبایی و پرسیدن قیمت اجناس مختلف نظیر قیمت گیج سرنگ میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنمای سایت برای پرسش  قیمت دستگاه فشار خون دیجیتالی و قیمت کوکتل HSR تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید . تعداد مورد نیازتان را بفرمایید تا برایتان در کمترین زمان ممکن ارسال گردد .