خرید و قیمت ژل اودری H 10 سی سی اصل کره|Audrey H 10cc

ژل اودری H انواع ژل اودری اچ ام

کد محصول x4639

تومان 1.600.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.600.000

تومان 1.600.000

ژل اودری محصول کشور کره جنوبی در انواع مختلف مدل S  مدل M و مدل H  مدل تولید می شوند. دراین مقاله قصد داریم مشخصات، مزایا  و کاربردهای  ژل اودری H را  برای شما توضیح دهیم تا بتوانید با خیال راحت فیلر اودری اچ را خریداری و زیر نظر پزشکان در کلینیک های معتبر مصرف کنید.

فیلر ادری اچ با فناوری MSFT یا Multiple Swelling تولید شده اند. اسید هیالورونیک در این روش از کمترین عوامل پیوندی بهره می برد که در نتیجه افزایش هیدراتاسیون ،چسبندگی بافتی فوق العاده، افزایش حجم، لطافت پوست و انسجام بالا را به دنبال خواهد داشت. ژل Audrey H  از هیالورونیک اسید بدست آمده از مواد حیوانی با قابلیت سازگاری با بدن انسان دارد. تزریق این ژل کم تهاجم بوده و هیچ گونه عوارضی ندارد. هیالورونیک اسید باعث آب رسانی به پوست و بازسازی سلول های پوست می شود. فرمولاسیون فیلرهای اودری H به گونه ای است که به تشدید حساسیت های پوستی منجر نمی شود و به حداقل رساندن تشکیل رادیکال های آزاد را در پی خواهد داشت بدین ترتیب بالاترین سطح ایمنی را برای پوست تضمین می کند.

کاربردهای فراوان ژل اودری اچ

ژل اودری H کاربردهای فراون بی نظیری در حجم دهی و برجسته سازی گونه ها و زاویه سازی صورت دارد.  در صورتی که از شکل بینی خود رضایت ندارید و تمایل دارید بدون عمل جراحی صورت این فرم بد بینی را اصلاح کنید، خرید ژل ادری اچ انتخابی ایده آل برای شما است. ژل آدری اچ در برطرف کردن خطوط بینی و خنده معجزه می کند.

  مهم ترین کاربردهای ژل Audrey H عبارتند از:

مزایای ژل اودری مدل h

ژل اودری اچ از انواع ژل اودری با ویسکوزیته بالاتر و حجم بیشتر نسبت به اودری ام  ساخته شده است یعنی فرم دادن قوی تر در محل تزریق بعد از تزریق ایجاد خواهد شد و ماندگاری بالاتری بین 10 تا 18 ماه دارد Audrey H حاوی هیالورونیک اسید با غلظت 20 میلی گرم در میلی لیتر و 0.3 درصد لیدوکائین است.

مزایای ژل آدری اچ عبارتند از:

  • فرم دهی قوی تری در محل تزریق
  • تزریق راحت و روان
  • عوارض جانبی کمتر
  • ایمنی بالای پوست
  • پایداری فوق العاده – اثرات طولانی مدت ایجاد می کند
  • چسبندگی برتر
  • بدون درد با ماندگاری بالا

شما می توانید همه روزه حتی ایام تعطیل از طریق تماس تلفنی به خرید انواع ژل اودری نظیر مدل ام و اچ و مشاوره درمانی زیبایی اقدام کنید. کارشناسان فروش ما شما را در انتخاب ژل موردنظرتان یاری می کنند و پس از   مشاوره درمانی زیبایی و ثبت سفارش و واریز وجه کالای مورد نظر در کوتاهترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.