قیمت میکرودرم آبریژن کلینیکی و استار مکس با مکش ۷۰ پاسکال

میکرودرم آبریژن کلینیکی استار مکس

کد محصول x4200

تومان 2.300.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.300.000

تومان 2.300.000

در معرفی محصولات دیگر صنف زیبایی برای شما بارها از پاکسازی پوست و لایه برداری صحبت کردیم که ابتدایی ترین مرحله فرایند های پزشکی زیبایی بشمار می آید . البته یک مرحله قبل تر از آن نیز موجود می باشد که در آن با بخور دولول سالنی سعی بر مرطوب کردن آبرسانی به اعمال لایه های پوست می باشد تا جذب بالاتری در مراحل بعدی داشته باشیم .

بنابراین در مورد قیمت میکرودرم آبریژن کلینیکی و به خصوص مارک درجه یک استارمکس بیوتی برایتان بیشتر شرح میدهیم تا از امکانات و شیوه عملکرد آن ، دقیق تر آگاه شوید . این دستگاه موتور تکی ۷۰ پاسکالی دارد که این امکان را به ما میدهد تا مکشی بسیار قوی داشته باشیم . قیمت کارتریج دکترپن را ار کارشناسان فروش ما پرسید. همچنین گارانتی بسیار معتبر که در تمامی شرایط پاسخگوی مشتریان هستند با ۱۸ ماه پشتیبانی برای این محصول وجود دارد .

 

مزایای استفاده از دستگاه قیمت میکرودرم آبریژن کلینیکی

  • از میان بردن جوش های سر سیاه
  • محو شدن جوش های زیرپوستی
  • خالی شدن و کوچک شدن منافذ پوست
  • حذف لک های حاملگی
  • از بین بردن جای آکنه
  • تبدیل چین و چروک ها به پوستی شفاف و صاف

میکرودرم برای چی خوبه سوالی که با کمی تفکر در این سایت به آن پی میبرید بویژه سوال روز تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ در چیست را بسادگی از کارشناس سایت جویا شوید ، قیمت دستگاه میکرودرم ابریژن بخاطر تفاوت فاحش دلار کمی افزایش یافته است اما با این حال با صرف کمی وقت از فروشندگانی که قیمت خرید قبل دارند بیابید و استفاده کنید .

این نوع لایه برداری با میکرودرم را لایه برداری فیزیکی می گوییم که توسط موتور مکش دار قوی به برداشتن لایه ای سطحی از روی پوست اقدام می کند . سری های مختلفی برای این دستگاه وجود دارد که محبوب ترین آن پروب الماسه می باشد که با پخش کردن پودر اکسید آلومینیوم و مکش قدرتمند ذرات چرک داخل منافذ پوست موجب رفع گرفتی آنها شده و به شفاف شدن و زیبا شدن پوست صورت منجر می شود ، استارمکس بیوتی را از ما بخواهید .

برای خرید پودر این دستگاه با کیفیت بالا،  دستگاه RF Star و یا سری های الماسی یا پودری و همینطور سری مخصوص لیفتینگ،کوکتل لیفت مزولایک میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت آی طب به عنوان مرکز پخش کالا جمهوری تماس بگیرید . انواع رمپ معلولین و گاز استریل و  کوکتل ام سی کازمتیک را از ما تهیه نمایید. البته که خود دستگاه استار مکس بیوتی نیز با گارانتی ۱۸ ماهه و قیمت پخش برایتان میتوانیم در کمتر از دو ساعت کاری در تهران و حدود ۲۴ ساعت الی ۴۸ ساعت در سایر شهر ها به دستتان برسانیم . با شماره بالای صفحه تماس بگیرید .