ماسک صورت نوری ماسک ال ای دی LED facial mask

ماسک صورت نوری ال ای دی LED facial mask

کد محصول x2607

تومان 1.930.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.930.000

تومان 1.930.000

امروزه دستگاه های لوازم مراقبت بیمار بسیاری در زمینه ی جوان سازی پوست، تقویت سلول های پوستی ،از بین بردن چین و چروک و ...به بازار آمده اند و خیلی از مصرف کنندگان ،پزشکان و کارشناسان آرایشی به دنبال دستگاهی هستند که بتواند چند عمل مختلف را انجام دهد. ماسک صورت نوری و ماسک های ال ای دی یکی از لوازم زیباسازی پوست هستند که به تازگی وارد بازار ایران شده اند. همراه ما باشید تا باهم به بررسی و آنالیز یکی از بهترین مدل های آن بپردازیم.

ماسک ال ای دی LED facial mask دارای جدید ترین تکنولوژی روز دنیا است که علاوه بر جوان سازی پوست ،باعث از رفتن چین و چروک های صورت میشود و خیلی از درمان های آرایشی دیگر را نیز انجام میدهد. این ماسک LED دارای 7 رنگ مختلف است که هر کدام مناسب برای درمان نوعی از مشکلات پوستی است.همچنین علاوه بر پوست صورت، ناحیه گردن را نیز پوشش میدهد.

این دستگاه دارای ریموت کنترل است که برای زمان بندی ،کنترل نوع رنگ ال ای دی و شدت آن میتوان از آن استفاده میشود.همچنین در این دستگاه تنش الکتریکی نیز قرار گرفته تا به وسیله آن عضلات صورت را تقویت نمایید.این دستگاه میتواند با کلاژن سازی مجدد سلول های پوستی باعثنرمی و لطافت دوباره ی پوست شما گردد. همچنین باعث به حداقل رسیدن منافذ باز پوست میشود و گردش خون را افزایش میدهد.

همانطور که گفتیم هرکدام از رنگ های این دستگاه دارای عملکرد و خاصیتی خاص است. نور قرمز آن با طول موج 630نانومتر میزان گردش خون در ناحیه صورت را افزایش میدهد و با افزایش میزان کلاژن سازی چروک ها را از بین میبرد و باعث سفت شدن پوست میشود. نور آبی با طول موج 470نانومتر این رنگ با از بین بردن غده های چربی و باکتری های آکنه باعث از بین رفتن آکنه ها و جلوگیری از ایجاد مجدد آن میشود.

رنگ سبز باعث روشن سازی مجدد پوست،درمان پوست های که در معرض آفتاب  در سوختگی بوده اند ،درمان لک های پیری و... میشود. پخش دستگاه لیزر کلینیکی را انجام میدهیم. رنگ زرد این ال ای دی قرمزی پوست را از بین میبرد و همچنین با افزایش جریان اکسیژن به بافت های پوستی باعث جوان سازی و سم زدایی میشود. بهترین قیمت دستمال رول توالت را از ما بخواهید. رنگ بنفش نیز با ترکیب دو رنگ آبی و قرمز مزایای هر دو را دارد و بیشتر برای از بین بردن جای جوش استفاده میشود.

رنگ Cyanine انرژی سلول ها را زیاد کرده سلامت پوست را تضمین میکند. نور سفید نیز با تقویت سلول ها باعث سفت شدن پوست شده و از افتادگی آن جلوگیری میکند. این دستگاه کارایی های زیادی دارد که در این مطلب نمیتوان به تمام آن اشاره کرد .برای سفارش سوزن میکرونیدلینگ تیتانیومی، انواع ترمومتر طبی و راهنمایی بیشتر درباره   ژل تزریقی صورت فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید .