قیمت ماساژور دور چشم و دستگاه ماساژ چشم Cute Skin

ماساژور دور چشم کیوت اسکین

کد محصول x2661

تومان 375.000

راهنما 09129474073

قیمت 375.000

تومان 375.000

پوست ما در 24 ساعت روز در معرض انواع آلودگی ها و موادی است که پوست ما را با مشکلاتی از قبیل افتادگی ،چین و چروک های پوستی و انواع لکه های پوستی مواجه میکند. پوست ما بزرگ ترین ویا شاید از مهمترین اعضای بدن ما است و همچنین شفافیت و زیبایی آن در اعتماد به نفس و روحیه ما تاثیر زیادی دارد .پس مراقبت از آن بسیار مهم و حیاتی است.

در محیط های مختلف به خصوص نزدیک لوازم الکترونیکی ،یون های منفی وجود دارد. وجود این به هم ریختگی یونی در هوای اطراف باعث بروز مشکلاتی مانند سر درد و... میشود. همچنین مهم ترین مشکل ،ایجاد خشکی پوست و مشکلات پوستی است. برای خرید لیزر لیپولیز تماس بگیرید. حال با پیشرفت تکنولوژی میتوان با استفاده از تعادل سازی یون ها در لایه های مختلف پوستی این مشکل را حل کرد و پوستی شفاف داشت.

فناوری آیونیک به کار رفته در دستگاه های ماساژ به شکل آیونیک است که جریان های یونی مناسب و سالم اطراف چشم و پوست صورت ایجاد میکند و با افزایش میزان اکسیژن رسانی به لایه های پوستی و کلاژن سازی ،مشکلات به وجود آمده را حل میکند. همچنین با استفاده از دستگاه آیونیک Cute Skin میتوان مواد مورد نیاز پوست مانند ویتامین ها را به لایه های پوست رساند.

فواید استفاده از ماساژور دور چشم کیوت اسکین

این ماساژور حالت گرم و سرد دارد .به همین علت جریان خون را در لایه های پوستی بسیار افزایش میدهد و همین مورد باعث جلوگیری از پیر شدن پوست و همچنین کاهش میزان چین و چروک های پوست میشود. در صورت استفاده از دستگاه Cute Skin در کنار مواد مغذی مانند لوسیون ها و کوکتل های ویتامینه، میزان نتیجه گیری در روند درمان بسیار بالاتر میرود.

پف دور چشم که خیلی ها با این مشکل مواجه هستند به راحتی با استفاده از این دستگاه حل میشود . و همچنین با لرزه های دستگاه جریان خون در لایه های پوست بیشتر شده و کلاژن سازی میشود. همچنین به علت دمای 42 درجه ای که ماساژور دور چشم ایجاد میکند، بازیابی سلول های پوست سرعتی دو چندان پیدا میکند و پوستی بسیار سالم و لطیف برای شما به ارمغان می آورد.

سری این دستگاه بسیار ارگونومیک طراحی شده و به راحتی در همه جای صورت قابل استفاده است. کوکتل مزوتراپی اورجینال موجود است. در تنظیمات دستگاه ماساژور اطراف چشم حرارتی به راحتی میتوانید ویبره ،یون وگرما را در حالت ها انتخاب کنید. نکته قابل توجه شست و شو پوست قبل از استفاده از دستگاه کیوت اسکین است. برای دریافت اطلاعات کامل تر و همچنین مشاوره و ثبت سفارش دستگاه ماساژور اطراف چشم cute skin با شماره های کارشناسان ما به عنوان کارشناسان فروش مرکز پخش کالا جمهوری تماس حاصل نمایید.