لیست قیمت ژل دنبی ارسال به سراسر ایران

لیست قیمت ژل دنبی ژل DeneB مدل S مدل H

کد محصول x4549

تومان 2.950.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.950.000

تومان 2.950.000

ژل دنبی چیست؟

ژل یا فیلر دنبی  ژل دنبی از بهترین نوع ژل های زیبایی صورت محصول کشور کره است. اگر برای مدلینگ صورت، بوتاکس صورت و رفع مشکلات ظاهری چهره به دنبال یک  ژل خوب می گردید، انواع ژل دنبی را به شما پیشنهاد می کنیم.  شما می توانیداین مدل ژل را بدون نیاز به بیهوشی و عمل جراحی از طریق تزریق با کمک بی حسی استفاده کنید. انواع ژل دنبی در دو مدل s و مدل H به فروش می رسد. کار تزریق ژل را می‌توان با ایجاد بی‌حسی موضعی در نواحی یاد شده انجام داد.تزریق ژل دنبی هیچ گونه درد و جراحتی به دنبال ندارد.

مشخصات و قیمت ژل دنبی از مدل H

انواع ژل دنبی از هیالورونیک اسید در ساختار خود بهره برده اند تا جوانسازی صورت و زیباسازی چهره افراد را به دنبال داشته باشند. ژل DeneB مدل H به ژل سخت معروف است زیرا باعث تغییر فرم اندام هایی از بدن می شود که بافت سخت دارند. ژل دنبی مدل H علاوه بر زیباسازی چهره برای فرم دادن به اندام های بدن انسان و زیاد شدن حجم قسمت‌های مختلف بدن مثل باسن و سینه‌ها کاربرد دارد.

بافت‌های پوستی با هرباز تزریق برای تولید کلاژن‌های مورد نیاز پوست تحریک می‌شوند و در نتیجه این ژل جوانسازی پوست را به ثمر خواهد آورد. برای تزریق انواع ژل دنبی به هر قسمت از بدن،  بی حسی موضعی قبل از تزریق لازم است.

کاربردهای ژل دنبی  Hعبارتند از:

درمان چین و چروک

 زاویه سازی صورت

رفع قوز بینی و تغییر فرم آن

کاشت گونه و افزایش حجم صورت

بالا بردن حجم بدن در ناحیه سینه و باسن

درمان خطوط ایجاد شده در قسمت‌های مختلف بدن

این نوع ژل با پوست بدن افراد سازگاری دارد.

مشخصات و قیمت ژل دنبی نوع S

ژل دنبی نوع S برای رفع خطوط و چین و چروک و بوتاکس کاربرد دارد.  DeneB مدل S   به عنوان یک ژل پر کننده شناخته می‌شود. کاربرد مهم دیگر ژل DeneB مدل S، کمک به افزایش حجم بدن در نواحی باسن و همچنین سینه‌ها می‌ کند. تاثیرات زیبایی تزریق ژل دنبی تا حدود 1 سال باقی خواهد ماند و بعد از گذشت این زمان، لازم است جهت ترمیم ژل اقدام کرد.

برای سفارش انواع فیلر پر کننده چهره و صورت، خرید و دریافت قیمت انواع ژل دنبی کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت که در بالای همین مطلب درج شده تماس بگیرید . مشاوره رایگان فروش ژل اودری ام توسط تیم متخصص زیبایی ما ، میتواند راهنمایی خوبی به شما عزیزان ارائه نماید