قیمت خرید کتونی آدیداس اصل مدل streetball

لیست قیمت خرید کتونی آدیداس اصل

کد محصول x2829

تومان 680.000

راهنما 09129474073

قیمت 680.000

تومان 680.000

برند آدیداس از گذشته ها جزو بهترین برند های تولید لوازم ورزشی و همچنین لباس و اکسسوری ورزشی میباشد. کتونی های این برند در دو نوع اورجینال و همچنین مدل های ،های کپی موجود است. این برند محبوب با دارا بودن تنوع بی نظیر در بحث کتونی ،نگاه های بسیاری را را به خود جذب میکند و همچنین کتونی آدیداس اصل در مدل های زنانه و مردانه در سایز های مختلف موجود است.

مدل جدید آدیداس با نام streetball از پرفروش ترین ها و جزو جذاب ترین مدل های سال های اخیر این برند محبوب است. این مدل که جزو دسته مدل های بسکتبال آدیداس است ،از جدید ترین های این دسته است . آدیداس با تولید این مدل نظر های خیلی زیادی را به خود جذب کرد. همچنین تنوع رنگ بالای این مدل باعث شد که هر کس با هر سلیقه عاشق این کتونی شود.

یک نکته بسیار مهم در خرید یک کتونی خوب، داشتن یک زیره با کیفیت است. جنس زیره های کتونی بسیار متنوع است که ساید خیلی ها را سردر گم کند. حتما تجربه داشته اید که یک کفش با زیره خشک و سنگین چقدر باعث اذیت حین پیاده روی میشود. بهترین جنس برای زیره ،مواد EVA است . این ماده در کنار سبکی ،از مقاومت بسیار بالایی هم برخوردار است.

مدل STREETBALL با دارا بودن زیره ای از جنس EVA امتیاز مثبتی از این بخش میگیرد. این کتونی رویه ای از مخمل دارد و چند تکه است. و همچنین به علت سبکی و راحتی ،بسیار مناسب پیاده روی میباشد. برای دریافت هر گونه راهنمایی درباره کتونی های مختلف،   لنز رنگی چشم و همچنین جهت گرفتن قیمت و خرید کتونی آدیداس اصل و سفارش مدل ها ،با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .