لنز رنگی چشم به صورت فصلی مدل هورا

لنز رنگی چشم دور خط طبیعی مرطوب فصلی

کد محصول x461

تومان 50.000

راهنما 09129474073

قیمت 50.000

تومان 50.000

:مزایای لنز رنگی چشم سه ماهه Ο

  • قابلیت پیشگیری از خشکی چشم به دلیل به کارگیری تکنولوژی روز دنیا *
  • میتوانید هر سه ماه یکبار، رنگ تازه ای را برای چشمان خود انتخاب نمایید *
  • دارای رنگ بندی در تنوع ۲۱ گانه رنگ *
  • ایجاد کننده خطوط شفاف و روشن در چشم - سه تو *
  • نامشخص بودن استفاده از لنز *
 

زیبایی و رنگ چشم از زمان های گذشته تا به امروز مورد استقبال بسیاری از مردم جهان بوده است. چشمان بانوان مانند سلاحی دل مخاطبان را به چالش می کشد و  اشعار زیادی در ادبیات کهن  کشورمان نیز در این زمینه سروده شده است . همانطور که شاعر کهن ، سعدی می فرماید : ای چشم تو دلفریب و جادو / در چشم تو خیره چشم آهو - در جشم منی و غایب از چشم / زان چشم همی کنم به هر سو - این شعر زیبا و عاشقانه را در دیوان سعدی میز ترالی به صورت کامل از دست ندهید .

در این مطلب میخواهیم محصولی را به شما معرفی کنیم که بسیار با کیفیت و از برند های معتبر کره ای می باشد و باعث زیباتر شدن رنگ چشم شما و متفاوت شدن چشم شما می شود .  لنز رنگی  باعث متفاوت شدن رنگ چشم شما از سایرین می شود و به صورت فصلی استفاده می شود و بعد از سه ماه تاریخ انقضای آن فرا می رسد . اما به دلیل قیمت پایین و مقرون به صرفه بودن آن بسیاری از مردم به خرید لنز رنگی چشم سه ماهه هجوم آورده اند .شما عزیزان در هر کجای ایران عزیزمان که باشید تنها با یک تماس ساده میتوانید این محصول را در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه ای مقرون به صرفه درب منزل دریافت نمایید.

 لنز رنگی مدل هورا  از مدل سافت و نرم می باشد که به صورت کاملا طبیعی رنگ چشمان شما را تغییر می دهد . این لنز رنگی به دلیل بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا به جلوگیری از خشک شدن چشمانتان کمک می کند. تنوع در رنگ بندی لنز و ترکیب بسیار زیبای رنگ عسلی روشن آن دل ها را می رباید .  تنوع رنگ این لنز چشم در ۲۱ رنگ متفاوت موجود می باشد و چشمان شما را متفاوت تر از همیشه می کند.

از بهترین و مرغوب ترین کیفیت لنز های موجود در بازار است که بهتر است از منابع معتبر خریداری کنید تا نسخه تاریخ گذشته و یا غیر معتبر به شما ندهند . کیفیت این محصول از جنس پلی هما می باشد . درصد آب رسانی آن نیز فوق العاده است که شامل ۴۲ درصد می شود . منحنی پایه بی سی آن حدود ۸  و نیم میلیمتر است و قطر لن دیای آن ۱۴ میلیمتر می باشد .

کمپانی تولید کننده کره ای به نام دریم کن یا خیال کن است که در دنیا مشهور است و مدل سه تون را برای این محصول در نظر گرفته است . مدل سه تون تفاوتی با مدل یک تن دارد و آن رگه های روشن در چشم ایجاد می کند و شما را دلربا تر می سازد ولی مدل یک تون به صورت ساده و عادی چشم شما را رنگی می کند ، گذاشته از زیبایی میتوانید لوازم طبی و ورزشی قیمت مناسب و با کیفیت اورجینال نظیر محافظ بینی، دستگاه فیس براش، ژل تزریقی صورت، کمربند طبی ، اسکی فضایی داخل اتاق و بسیاری دیگر  را از ما خریداری کنید.

شما میتوانید این محصول یا لنز سالانه را توسط شماره نوشته شده در این صفحه سفارش دهید و همچنین مشاوره های لازم را از کارشناسان آی طب دریافت کنید . در حدود ۲ الی ۱۲ ساعت کاری در تهران به دست شما خواهد رسید و هموطنان زیبا روی ما در خارج از تهران می توانند ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت این لنز را برای میهمانی یا سایر موارد استفاده کنند .