آنچه باید درباره روش های مختلف پروتز لب بدانید | خرید و قیمت پروتز لب

قیمت پروتز لب هزینه ایمپلنت لب تزریق ژل

کد محصول x4593

تومان 2.350.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.350.000

تومان 2.350.000

چرا لب های خود را پروتز کنیم؟

داشتن لب های گوشتی برجسته در دنیای امروز یکی از جلوه های زیبایی بانوان و آقایان محسوب می شود. بیشتر افراد با لب های کوچک یا کم حجم به دنیا می آیند و   لب های برجسته تنها در درصد کمی از مردم به صورت ذاتی وجود دارد. بسیاری از افراد هم با گذشت زمان و بالا رفتن سن یا بر اثر اتفاقاتی نظیر سوختگی یا تصادف، لب های کم حجم تر و نازک تری پیدا کنند. بسیاری نیز از پروتز لب به عنوان روش برجسته کردن لب‌ها برای اصلاح عدم تقارن‌ شکل لب بهره می برند. خرید ژل لب و تزریق آن نتایج طبیعی برای داشتن لبخندی زیبا و برجسته‌ به همراه خواهد داشت. تزریق ژل یا همان فیلر لب به عنوان یک روش جایگزین طبیعی با اسقبال زیبادوستان مواجه شده است.

پروتز لب چیست و به چند روش انجام می شود؟

 .است پروتز لب یکی از روش‌های زیبایی برای برجسته‌تر کردن، افزایش اندازه لب ها و زیباتر کردن لب‌ها از طریق سه روش ایمپلنت لب، تزریق ژل لب و تزریق چربی زیر نظر جراحان پلاستیک و یا متخصص پوست و مو است. انواع مدلهای پروتز لب و حجم مناسب با توجه به وضعیت آناتومی لب بیمار انتخاب می‌شود. پروتز لب مدل عروسکی یا فانتزی، مدل روسی یا لب اردکی از انواع مدلهای پروتز لب هستند.برخی از این روش ها به صورت موقتی و یا دائمی ماندگاری دارند.  تزریق ژل لب و چربی به لب موقت هستند اما روش ایمپلنت لب ماندگاری دائمی دارد.

 ایمپلنت لب

ایمپلنت لب یک نوع روش جراحی لب برای قرار دادن پروتز‌های پلاستیکی با ایجاد برش‌های کوچک داخل لب است. پزشک جراح یک ایمپلنت سیلیکونی را در قسمت برش داده شده قرار می دهد. بزرگترین مزیت و برتری این روش ماندگاری بالای سیلیکون در لب است که چندین سال ماندگاری دارد.

مراحل جراحی پروتز لب

پزشک ابتدا به وسیله بی‌حسی موضعی لب ها را بی حس می کند. او سپس در گوشه دهان برش کوچکی ایجاد می کند و گیره ای قرار می دهد. پروتز بعد از باز شدن گیره در داخل لب جای میگیرد. در آخر،گیره‌ها برداشته شده و برش با بخیه‌های کوچک بسته می‌شود. زمان این جراحی تنها ۳۰ دقیقه زمان میبرد و عوارض کمی دارد.

عوارض ایمپلنت لب

ایمپلنت لب میتواند عوارض جانبی متعددی داشته باشد که این عوارض نیاز به مراجعه به پزشک ندارد و به مرور زمان برطرف می شود:

 • کبودی و تورم بعد از عمل
 • خونریزی
 • عفونت
 • حساسیت به مواد بی‌حسی (لیدوکائین)
 • حساسیت به مواد پروتز
 •  اگر عفونت چند روز ادامه پیدا کرد یا خونریزی بیش از حد شد، به پزشک مراجعه نمایید. در صورت مشاهده هر یک از عوارض زیر بهتر است با با پزشک خود تماس بگیرید.
 • تنگی نفس
 • درد قفسه سینه
 • استفراغ  و حالت تهوع شدید
 • خونریزی بیش از حد
 • تشدید درد در محل برش
 • تورم در پاها
 • افزایش تخلیه چرک

!نکته مهم

 • در صورتیکه پروتز حرکت کند، یک جراحی ترمیمی ضرورت پیدا می کند. اگر پس از پروتز از ظاهر لب‌های خود رضایت نداشتید. در این حالت برای برداشتن پروتز باید دوباره عمل کنید.

تزریق ژل لب

از تزریق ژل  عموما ژل حاوی اسید هیالورونیک مانند رستیلن و ژوویدرم جهت برجسته کردن لب استفاده می‌شود. تزریق ژل لب خطرات کمتری نسبت به ایمپلنت پروتز    لب دارد، شکل و حجم لب ها بهبود طبیعی پیدا می کند و احتمال بروز تورم، کبودی و واکنش های آلرزیک کمتر یا نادر است. تنها نقطه ضعف تزریق ژل ماندگاری موقت به مدت ۱۲ تا ۱۸ ماه است.تزریق های مکرر برای حفظ نتایج ضزوزی است.

تزریق چربی

در این روش از چربی موجود در شکم برای برجسته کردن لب استفاده می‌کنند. در این روش، ابتدا چربی از بدن خود فرد برداشته می شود و سپس خالص و آماده  برای تزریق به ناحیه مورد نظر می شود. پروتز لب به روش تزریق کردن چربی به منظور افزایش حجم و جوانسازی صورت میگیرد. این روش هیچ گونه عوارض جانبی ندارد ریزا ماده تزریقی همان چربی بدن فرد است. ماندگاری این روش تنها به مدت ۳ تا ۴ ماه طول می کشد و با بیشتر شدن وزن شما حجیم تر شدن لب‌های شما اتفاق می افتد. سلول‌های چربی که به لب های شما تزریق می شود، با افزایش وزن شما جچم بیشتری پیدا می کنند.

هزینه روش های مختلف برای پروتز کردن لب ها

 هزینه ایمپلنت لب به نوع پروتزی که انتخاب می‌کنید و قیمت پروتز لب، دستمزد پزشک و تجهیزات مورد استفاده بستگی دارد. تزریق ژل لب ارزان تر از هزینه ایمپلنت لب است و به قیمت ژل لب و دستمزد پزشک بستگی دارد. تزریق کردن چربی هزینه خاصی به جز دستمزد دکتر برای برداشتن چربی از بدن فرد و تزریق آن به لب ندارد اما تجربه و تخصص پزشک بسیار در این روش مهم است تا بیمار در آینده دچار مشکلی نشود.

انواع پروتز لب و ژل لب باکیفیت و معتبر را از ما با قیمتی مناسب و استثنایی بخرید و زیر نظر پزشک در کلینیک های معتبر تزریق کنید. کارشناسان فروش ما همه روزه پاسخگوی تماس های شما مشتریان عزیز میباشند. استعلام قیمت پروتز لب با تماس تلفنی میسر شده است. شما می توانید از طریق تماس با شماره بالای سایت ژل و پروتز مورد نظر خود را سفارش دهید تا پس از واریز هزینه، کالای ثبت سفارش شده به تهران ظرف چند ساعت و به شهرستان ها ظزف یک الی دو روز ارسال می گردد

پروتز لب آقایان

بسیاری از آقایان لب های کوچک و باریکی دارند یا تقارن لب ندارند، تزریق پروتز در  مرکز تزریق ژل و فیلر به لب های آقایان امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. پروتز لب فقط مخصوص خانم‌ها نیست. پروتز لب آقایان به منظور ایجاد تقاون در لب ها، بزرگ کردن لب های کوچک و باریک، اصلاح شکل ظاهری و برجسته شدن لب به درخواست بیمار انجام می‌شود.

چه کسانی نمی توانند پروتز لب داشته باشند؟

افرادی که بیماری دیابت، نقص سیستم ایمنی، بیماری لوپوس یا بیماری‌ بافت همبند دارند، نمی‌توانند عمل جراجی پروتز لب را انجام دهند. همچنین افرادی که فشار خون بالا و عفونت‌های تبخالی دارند تنها با تایید پزشک معالج می‌توانند برای انجام پروتز اقدام کنند.

مراقبت‌های بعد از انجام پروتز لب شامل چه مواردی است؟

به مدت ۴۸ ساعت بعد از تزریق ژل بهتر است فعالیت سنگین و ورزش کردن انجام نشود.

بعد از تزریق ژل یا چربی بهتر از کمپرس سرد روی محل تزریق استفاده شود.

برای جلوگیری از خشک شدن پوست بعد از تزریق باید از مرطوب کننده استفاده شود.

مصرف سیگار و الکل تا دو هفته بعد از انجام تزریق ممنوع است.

 برای ارتباط با بهترین مرکز تزریق ژل و فیلر در ایران تماس بگیرید