جوانی با فیلر ژل الانسه نوع L ماندگاری بالا قیمت مناسب

قیمت فیلر ELLANSE ژل الانسه ماندگاری

کد محصول x3470

تومان 5.800.000

راهنما 09129474073

قیمت 5.800.000

تومان 5.800.000

زیبایی در این قرن تازه آغاز شده یکی از ارکان های مهم ادامه حیات به شما می آید ، مخصوصا افرادی که درآمد خوبی دارند معمولا به این نکات توجه بیشتری می کنند چرا که درآمد بالایشان نیز میتواند تحت تاثیر موضوع زیبایی قرار بگیرد . بسیاری از فروشندگان ماهر در زمینه های مختلف کسب و کار برای داشتن فیسی دل انگیز که منجر به ارتباط موثر تر با مشتریان بشود این هزینه ها را نوعی سرمایه گذاری می شمارند .

 

لذا متاسفانه برخی همکاران ما شروع به تولید محصولات فیک و های کپی کرده و با قیمت بالا یا کمی تخفیف به فروش می رسانند تا سود بیشتری داشته باشند و همین شده که در بازار پزشکی زیبایی انواع دستگاه ها و مواد های مصرفی در سه درجه کیفی یا حتی چهار درجه کیفی یافت می شود و اگر شخص از فروشگاه معتبری خریداری نکند متاسفانه با صدمات جدی در چهره خود روبرو می شود که معمولا قابل جبران نیستند .

در این قسمت به یکی از معروف ترین و حرفه ای ترین فیلر ( پر کننده ) های موجود در بازار می پردازیم . این فیلر با نام تجاری الانسه Ellanse که در کشور انگلستان طراحی و مدیریت می شود وارد بازار شده است و تولید آن در کشورهای مختلفی صورت میگیرد . بهترین کیفیت آن را کشور هلند و فرانسه تولید می نمایند . بسته های آن یک سی سی بوده و برای یک فیس یا نصف یک فیس مورد استفاده قرار میگیرد .

 

مشخصات و مزایای فیلر ELLANSE  الانسه سایز L

  • ماندگاری حداقل دو سال
  • دارای دو سرنگ یک میلی لیتر پر شده در مجموع دو سی سی
  • حاوی PCL پلی کاپرولاکتون
  • محصول مشترک کشور انگلستان و هلند . برخی محصولات انگلستان و فرانسه
  • دلیل گران بودن این محصول و اینکه حتما از جای معتبر خرید شود تا اورجینال واقعی باشد این است که از مواد خطرساز مثل لاتکس و پیروژن استفاده در آن استفاده نمی شود و مدت زمان ماندگاری آن بسیار بالاتر از سایر فیلر های موجود در بازار می باشد .
  • موارد منع مصرف : آلرژی عفونت در منطقه مصرفی، افرادی که دارای بیماری های سیستم ایمنی هستند .
ژل فیلر الانسه دارای مجوز میباشد  

این ژل الانسه یکی از مزایای ویژه ای که دارد این است که دست کم دو سال ماندگاری دارد که مدل S آن شاید کمی کمتر ماندگاری داشته باشد اما مدل L و M و E بیشترین ماندگاری را دارند قیمت فیلر ELLANSE نیز مناسب است، حتی مدل E بیش از سه سال ماندگاری دارد و مابقی بین دو تا سه سال ماندگاری واقعی دارند . این محصول به دلیل داشتن ۳۳ درصد ماده پلی کاپرولاکتون در مقدار یک میلی لیتر که به PCL معروف است ،‌ به هیچ عنوان جذب شونده نیست .

فلذا به همین دلیل است که نسبت به سایر فیلر ها عمر و دوام و ماندگاری بیشتر و طولانی تری دارد . توالت سیار بیمار را به راحتی خرید اینترنتی از ای طب انجام دهید. این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و با فرم دهنده های معمولی ارزان قیمت که حالت مصنوعی برای چهره ایجاد میکنند بسیار متفاوت بوده و مشتریان اذعان دارند که از این نوع فیلر استفاده میکنند واقعا مردم باور دارند که به صورت طبیعی انقدر پوستی شفاف و لطیف دارند و مهم تر از آن دیگر تا سه سال دغدغه پوستشان را ندارند و راحت به زندگیشان می رسند .

 

جدای از بحث پرکنندگی ، موجب جذب بیشتر کلاژن ها در لایه های پوست میشود و کشش و افتادگی پوست را در آن سه سال بهبود می یابند . بسیاری از دوستداران زیبایی که ما برایشان فیلر الانسه ارسال کردیم برایمان تعریف کرده اند که بعد از سه سال دوم که از این محصول استفاده کرده اند دیگر اصلا اثری از افتادگی پوست و چین و چروک نبوده و به راحتی بدون فیلر به زندگی پر از زیبایی خود ادامه داده اند .

نکته مهم این است که در مورد این محصولات پوستی و گران قیمت دقت لازم را داشته باشند و از فروشگاه هایی که اطمینان کامل دارند خریداری کنند تا منجر به خرید اشتباه و آسیب به پوست چهره شان نشود و در نهایت پشیمان از استفاده ی این محصول نگردند . دستگیره توالت سالمندان با قیمت مناسب به فروش می رسد. تایید و تامین این نوع کالا ها فقط توسط متخصص امکان دارد و ما متوجه می شویم که کدام اصل است و کدام فیک چرا که کارمان در این همه سالهای اخیر همین بوده است .

برای گرفتن قیمت فیلر ELLANSE و سفارش ژل الانسه یا لوازم شخصی زیبایی و خرید تجهیزات مطب زیبایی می توانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید . اسپری  رایحه خنک موجود است. همچنین آدرس خود را در هر کجای ایران و کشورهای همسایه هستید بفرستید تا به سرعت محصولات مد نظرتان نظیر رولیتر ویلچری را تامین کنیم . در کمتر از سه ساعت کاری در شهرستان و حدود یک یا دو روز در شهرستان های ایران قابل تعریف است .

تنها ژلی که بین 2 الی 4 سال ماندگاری دارد نسبت به پوست هر شخص !