قیمت بوتاکس دیستون و خرید+مزایا و عوارض

قیمت بوتاکس دیستون ماندگاری بوتاکس

راهنما 09129474073

بوتاکس برند دیستون ساخت شرکت ایمن واکسن البرز در کشور ایران است. این بوتاکس دارای سم بوتولونیوم از نوعی باکتری در دو حجم 300 واحدی و 500 واحدی تولید شده است. بوتاکس قادر است که فعالیت عضله را کاهش دهد اما آن را به صورت کامل غیر فعال نمی‌کند و با آرامش بخشیدن به ماهیچه‌ها، چین و چروک‌های صورت و محل تزریق را کاهش می دهد. برند Dyston  گواهی‌ استاندارد ملی و بین‌المللی را اخذ کرده است و فروش قابل توجهی در سال های متمادی در ایران و خاورمیانه داشته است. این  محصول هیچ تفاوتی با یوتاکس های خارجی ندارد و به دلیل تولید داخلی بودن قیمت دیستون کمتر از رقبای خارجی خود است.

نتایج و ماندگاری بوتاکس دیستون

نتایج تزریق بوتاکس های دیستون برای درمان بیماری میگرن، گرفتگی عضلات، خط اخم، خطوط پیشانی و درمان چین و چروک ها در مدت یک هفته نهایت دو هفته ظاهر خواهد شد. جلسات تزریق بوتاکس در کلینیک ها توسط پزشکان معمولاً حداقل 20دقیقه و حداکثر 45 دقیقه طول می‌کشند. ماندگاری بوتاکس دیستون بسته به دوز و محل تزریق می‌تواند تا 6 ماه تداوم داشته باشد. هر بار که بعد از این شش ماه تزریق کنید، اثرات بهتر و ماندگار تری نسبت به تزریق قبلی مشاهده خواهید کرد. یک واقعیت این است که شما می توانید از سه تا ده تزریق در هر منطقه درمانی داشته باشید.

عملکرد بوتاکس دیستون چگونه است؟

 دیستون با استفاده از یک سوزن خیلی ریز بدون درد و بدون ناراحتی به عضلات صورت تزریق می‌شود و عضلات را شل می کند. بعد از تزریق اتفاقات زیر رخ می دهد:

انتقال سیگنال از عصب به عضله مسدود می شود

قدرت انقباض و ایجاد چین و چروک‌ کاهش می یابد

پایانه های عصبی ضعیف و فلج می شوند

جلوگیری از حرکت و انقباض عضلات

شما هنوز هم می توانید اخم کنید یا حالت تعجب با صورت و ابروهای خود بگیرید اما خطوط اخم یا خطوط دیگر بر صورت و پیشانی شما ظاهر نمی شوند

قیمت بوتاکس دیستون خرید

  قیمت بوتاکس دیستون 200 واحدی و 500 واحدی را همین الان با برقراری تماس تلفنی با شماره موجود در بالای سایت جویا شوید. کارشناسان فروش ما همه روزه پاسخگوی نیازهای شما مشتریان عزیز هستند. خرید بوتاکس های دیستون به صرفه و اقتصادی با ماندگاری بالا است. بوتاکس برند دیستون اورجینال با کیفیت عالی به ادرس مورد نظر شما ارسال می شود و در تهران حدود یک الی دو ساعت و در شهرستان یک الی دو روزه تحویل می گردد.