کوکتل مزو وایت برند بی بی گلو BBGlow اصل کره شفاف سازی پوست

سازی پوست صورت اصل کره bbglow

کد محصول x2612

تومان 385.000

راهنما 09129474073

قیمت 385.000

تومان 385.000

هر بسته محصول BbGlow Stayve موجب میشود تا 6 ماه بدون آرایش پوستی روشن ، جذاب بدون تیرگی زیر چشم و بدون منافذ باز و حتی بدون آکنه و قرمزی داشته باشید ، 3 جلسه نیاز به نیدلینگ دارد که با دستگاه دکتر پن صورت میگیرد با سوزن های آن بدون درد و بدون لرزش ، رنگدانه ها به داخل پوست شما وارد میشود ، درمان توسط این محلول در هر جلسه بین 1 الی 3 ساعت زمان میبرد و هر بسته شامل شش رنگ برای ترکیب و همچنین محلول های مکمل برای زیرسازی ، لایه برداری و خنثی سازی است که قبل از نیدلینگ استفاده میشود ، بدون نیاز به آرایش بستن منافذ شفاف سازی پوست صورت اصل کره ، تجهیزات کمیاب توالت خودرو ، بیده برقی منزل از کارهای فروش ما میباشند .

یکی از دغدغه های افراد داشتن پوستی شاداب و روشن است که این نعمت الهی را کمتر کسی به صورت ذاتی دارد ، برخی افراد را میبینیم که به صورت مادرزادی و خانوادگی از پوست های بسیار درخشان و شفافی که رنگ آن نیز زیباست بهره مند شده اند . این موضوع باعث میشود که نیازی به مواد آرایشی نداشته باشند و در  محافل و جمع ها بدون آرایش ظاهر شوند .

بسیاری از ما در حسرت داشتن همچین پوستی هستیم ، چرا که دیگر موجب استفاده از لوازم و مواد آرایشی نمیشود و درنتیجه عوارض آن را نیز برایمان در بر ندارد . اینگونه افراد معمولا در پیری نیز بسیار زیبا هستند و چهره ای نورانی و دلنشین دارند ، حتی نه فقط چهره ، سایر نواحی بدنشان نیز مانند گردن ، دست ها ، پاها و غیره نیز از زیبایی و رنگی روشن بهره میبرد .

 

یکی از شاهکار های کره ای ، امروزه این است که شما با درمان توسط میکرونیدلینگ که از محلول مزووایت bb Glow  هم استفاده میشود ، تا حداقل شش ماه نیازی به آرایش ندارید و چهره های ساده با پوستی شفاف که زیر چشم ها را تیره نمیکند و موجب میشود بسیار چهره ای دلنشین و پر انرژی داشته باشید . قیمت عطر ادکلن   و دستگاه ماسک ساز از ما بپرسید.  این محلول به کرم پودر دائمی نیز معروف است .

افرادی که پوست زیبا و خوش رنگی ندارند یا از آکنه و حتی منافذ باز رنج میبرند با دو یا سه جلسه استفاده و طول درمان این محصول که توسط دستگاه میکرونیدلینگ انجام میشود به راحتی این مشکلات را رفع میکنند و حتی میتوان این محلول را با LED تراپی یا همان فتوتراپی به نتیجه رساند . زیرسازی ، لایه برداری و غیره میتواند جزو مراحل ابتدایی و مقدماتی قبل از استفاده این محلول باشد که با محلول های خود بی بی گلو انجام میشود .

 

مواد حاوی این کوکتل مزووایت MesoWhite

  • رنگدانه های کشت شده از سلول های بنیادی
  • EEA
  • البوتین
  • نیاسین پلی ایمید
 

  بستن منافذ و شفاف سازی پوست صورت بدون نیاز به آرایش

شیوه درمان بی بی گلو BB Glow چگونه است ؟

وقتی شما این سرم را استفاده میکنید باید با دستگاه های میکرونیدلینگ Micronideling  آن را روی پوست خود بنشانید که توسط متخصص انجام میشود . معمولا دستگاه معروف و محبوب در این زمینه قلم های دکتر پن است که کد A6 آن است و به دلیل نداشتن لرزش و درد ، موجب ایجاد اسکار روی پوست نمیشود ، همچنین رنگدانه های بی بی گلو را در تمام منافذ پوست توسط سوزن هایی که دارد داخل میسازد .

اگر بخواهم ساده کنم ، درواقع شما به راحتی میتوانید آن را شبیه به تتو رنگدانه ای تصور کنید ولی با تفاوتی به این شیوه که اصلا درد ندارد و همچنین تمام صورت را تا گردن پوشش میدهد ، دستگاه فشار خون ایزی لایف موجود است. به این صورت میشود که باید رنگ مناسب پوست خودتان ترکیب شده و به دست بیاید و با سه یا چهار مرتبه انجام در طی یک ماه ، پوستی صاف و شفاف که رنگی یکدست و بدون تیرگی در زیر چشم ها را برایتان رقم می زند .

 

مزو وایت بیبیگلو bbGlow Mesowhite دارای چه رنگ هایی است ؟

ترکیب رنگ های مزووایت همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید شامل ، شماره 1 روشن یا Light ، شماره 2 از 1 روشن رز یا Light rose ، شماره 2 مدیوم Medium یا متوسط ، شماره 3 دیپ یا عمیق که کمی تیره است deep ، شماره 4 که به دیپ پلاس یا Deep plus یا خیلی تیره معروف است . به ترتیب از نوع یک تا 4 از پوست های خیلی روشن تا پوست های خیلی تیره میتوانید استفاده کنید .

افراد متخصص در حوزه زیبایی که هم تجربه فراوانی دارند و هم کنترل دستشان بسیار آرام و دقیق است ، طبق سالها فعالیت خود در این حوزه میتوانند با ترکیب دو یا سه رنگ به رنگی جدید برسند و آن را برای پوست شخص نیدل کنند ، شما میتوانید با داشتن این برند از مزو وایت یکی از شاهکار های دنیای امروز را برای جویندگان زیبایی به صورت هنرمندانه ای پیاده سازی کنید و آن را حیرت زده کنید .

 

برای گرفتن قیمت دستگاه فشار خون دیجیتالی، توالت فرنگی تاشو خارجی، سفارش انواع کوکتل جوانساز پوست ، روشن کننده و یکدست کننده با برند های مختلف،  فرنگی دیواری ثابت فقط کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و درخواست کنید تا محصولات مورد نظر در اسریع ترین زمان ممکن به دستتان برسانند ، این محصولات شامل تنوع زیادی است که با تماس تلفنی از مشاوره رایگان نیز میتوانید بهره مند شوید تا نسبت به کاربرد کلینیک یا سالن آرایشی خود بتوانید انتخابی صحیح داشته باشید .