دوچرخه ثابت خانگی مدل فلکسی فیت اف ۱۱۰

دوچرخه ثابت نشسته مانیتور کالری ضربان قلب

کد محصول x357

تومان 690.000

راهنما 09129474073

قیمت 690.000

تومان 690.000

استفاده از تجهیزات ورزشی خانگی با قیمت به صرفه یکی از راه های حفظ سلامتی در منزل به خصوص در دوران بیماری های اپیدمیک نظیر کرونا و سرماخوردگی می باشد. در این مطلب به معرفی دوچرخه ثابت برای ورزش در منزل می پردازیم که یکی از تجهیزات ورزشی خانگی رایج برای ورزشکاران مبتدی و حرفه ای می باشد. دوچرخه سواری ورزشی است که اغلب مردم به ان علاقه مندند اما محیط یا وقت انجام ان را ندارند. دوچرخه ثابت خانگی در هر محیطی نظیر دفتر کار یا خانه قابل نصب و استفاده است. دوچرخه ثابت از نوع تجهیزات ورزشی هوازی محسوب می شود و چقدر خوب است روزانه ده دقیقه الی سی دقیقه برای رکاب زدن دوچرخه زمان بگذاریم.

گرم و نرم نگاه داشتن بدن یکی از موارد بسیار حائز اهمیت است که میتوانیم با انواع ورزش های کوتاه هوازی بصورت روزانه به صورت جدی به آن بپردازیم . خیلی از بیماری ها به دلیل نبود ورزش روزانه ایجاد می شود . حتی دوستانی هستند که به صورت هفته ای ورزش می کنند ، سلامتی خود را کامل حفظ کرده اند .شما عزیزان در هر کجای ایران عزیزمان که باشید میتوانید تنها با یک تماس ساده در کوتاه ترین زمان ممکن ضدعفونی اوزون با هزینه ای مقرون به صرفه این محصول را درب منزل دریافت  نمایید.بهترین قیمت میکرونیدلینگ دکترپن را از ما بخواهید.

  • :آنچه درمورد این محصول باید بدانیم Ο
  • قابل استفاده برای ورزشکاران مبتدی و حرفه ای
  • قابل استفاده برای ورزش هوازی
  • جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری ها
  • دارای قیمت مقرون به صرفه
  • تغییر اندازه در دو حالت افقی و عمودی
  • دارای نمایشگر ال سی دی
  • تحمل وزن تا 110 کیلوگرم
 

امکانات دوچرخه ثابت

این دوچرخه ثابت با قیمت مقرون به صرفه ای که دارد بسیار کارایی و امکانات کاربردی دارد که یکی از آنها هشت دنده بودن این دوچرخه می باشد و شما میتوانید با ۸ قدرت پدال متفاوت به ورزش با این دستگاه بپردازید . زین این دوچرخه از قابلیت خوبی بر خوردار است که شما میتوانید هم در حالت افقی و هم در حالت عمودی نغییر اندازه و تغییر قد برایش در نظر بگیرید .

خیلی از دوستانی که به ما مراجعه می کنند چه حضوری و چه تلفنی از درد مفاصل و یا گردن خود رنج می برند که به توصیه پزشک به ورزش و وسایل ارتوپدی مثل نگهدارنده گردن و یا قوز بند که ما به آنها بهترین محصول بازار را ارائه می کنیم . اما بهتر است از قبل از بروز همچین مشکلاتی با توصیه های سلامتی و همچنین توصیه های پزشکی و همچنین ورزش روزانه کوتاه از بسیاری از مشکلات جلوگیری کنیم .

این دوچرخه ثابت از نمایشگر ال سی دی برخوردار است که قابلیت نمایش سرعت ، کالری مصرف شده ، کیلومتر رفته و حتی ضربان قلب شما را دارد . قیمت شکم بند بارداری را به صورت اینترنتی از طریق تماس تلفنی اخذ نمایید. این دستگاه نسبت به اهمیت نوشیدن آب که باید آن را جدی بگیریم ، یک قمقمه با کیفیت بالا نیز برای شما طراحی و تهیه کرده است که بتوانید در میان ورزش به راحتی و بدن قطعی ورزشتان از آن استفاده نمائید .

این دوچرخه تا ۱۱۰ کیلوگرم وزن را تحمل میکند اما بهتر است برای احتیاط افراد بالای ۱۰۰ کیلو از دوچرخه های دیگر ما استفاده کنند و یا توسط تردمیل های ما ، وزن خود را به ۱۰۰ کیلو برسانند و سپس بر روی این دوچرخه بنشینند . این افراد به این شکل از انگیزه بیشتری نسبت به کم کردن وزن نیز پیدا می کنند .

 

دوچرخه ثابت را با نام دوچرخه نشسته نیز در بازار می شناسند . قابلیت تنظیم زین نیز دارد و همچنین پیچ ارتفاع بندی آن به صورت فنری طراحی و تعبیه شده است . همچنین تولید این دوچرخه ثابت تحت لیسانس تایوان می باشد . از مرغوب ترین و درجه یک ترین محصولات تولید شده در چین می باشد .

برای سفارش دوچرخه نشسته میتوانید با شماره درج شده در این صفحه تماس گرفته و نسبت به سفارش آن اقدام نمایید . حتی سایر تجهیزات پزشکی و همچنین تجهیزات ورزشی را میتوانید از مشاوران آی طب کمک گرفته و نسبت به خرید آنها به سادگی توسط تلفن اقدام کنید . در تهران کمتر از ۱۲ ساعت و در شهرستان حدود ۴۸ ساعت میتوانید محصولات مورد نیازتان را تحویل بگیرید .