دستگاه FR جوانسازی پوست و لیفت صورت

دستگاه rf لیفت صورت جوانسازی پوست

کد محصول x2627

تومان 2.850.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.850.000

تومان 2.850.000

امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد. همچنین دستگاه های متفاوتی نیز در این زمینه وجود دارد. دستگاهMINI RF از بهترین دستگاه های جوانسازی است. این دستگاه با استفاده از امواج آر اف که مخفف رادیو فرکوئنسی است، امواجی به لایه های پوست میفرستد و موجب میشود پوست ،مجدد خود را بازسازی کند . این کار باعث ایجاد یک لایه ی جدید روی پوست میشود.

همچنین دستگاهMINI RF باعث تولید بیشتر کلاژن و الاستین در لایه های پوستی میشود. از این رو پوستی شفاف و درخشان ایجاد میکند. جوانسازی با این دستگاه بهترین راه حل برای درمان جای جوش ،چین و چروک و جای سوختگی نیز هست. تکنولوژی این دستگاه به شکلی است که با امواج آر اف پوست ناحیه درمان را سفت تر میکند و همچنین باعث صاف شدن آن ناحیه میشود.

این درمان به شکلی است که بعد از حتی 1 بار درمان احساس میشود. دستگاه MINI RF لایه ها و بافت های مختلف پوست را تحت تاثیر قرار میدهد و همچنین دیگر نیاز نیست از سیستم خنک کننده استفاده شود. میزان ورود سوزن ها به پوست در این دستگاه قابل تنظیم است. این میزان از 0.5 تا 3.5 میلیمتر است. تنظیم آن که به عهده پزشک است، نسبت به ناحیه های مختلف پوست مانند زیر پشم تنظیم میشود.

بر خلاف دید عمومی مردم، ورود این سوزن ها به شکلی ظریف است که بدون درد و حتی خون مردگی روند در مان را کامل میکند. این سوزن ها با ورود به لایه ی میانی و زیرین پوست باهث از بین رفتن چروک های صورت و بدن نیز میشود. حتی برای جای جوش ها ،لک های پوستی و همچنین شفاف کردن پوست های کدر نیز توصیه میشود. از قابل توجه ترین ویژگی های آن نیز کوتاه بودن مدت زمان درمان است.

دستگاه MINI RF علاوه بر داشتن دوران بسیار کوتاه بهبودی ،دارای کمترین عوارض در بین دستگاه های جوانسازی پوست است. این نکته به این خاطر است که انرژی را به شکل مستقیم وارد لای درم پوست میکند. دستگاه وکیوم برای افزایش آلت مردانه موجود است. لای انگشتی ژله ای موجود است. به همین خاطر از لایه ی اپیدرم محافظت میشود. صندلی توالت فرنگی دیواری موجود است. این دستگاه و بسیاری از تجهیزات پزشکی نظیر ویلچر برقی با قیمتی بسیار مناسب ،بهترین انتخاب برای مراکز درمانی پوست و همچنین سالن های آرایشی حرفه ای است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر درباره دستگاهی MINI RF و همچنین سفارش این دستگاه،خرید دستگاه لیزر تاتو،  بوتاکس مصپورت اورجینال و خرید توالت فرنگی با قابلیت تحمل سنگین وزن با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.