دستگاه PDT هفت رنگ یا دستگاه تونل ال ای دی LED جوانسازی پوست

کلسیم تراپی دستگاه تونل ال ای دی

کد محصول PDT LED 7

تومان 4.750.000

راهنما 09129474073

قیمت 4.750.000

تومان 4.750.000

دستگاه Portable Photon LED Therapy Derma Light PDT یا به اصطلاح ما ایرانیان ، تونل تراپی 7 رنگ ( کلسیم تراپی ) موجب عملکرد های مختلفی بر روی پوست میشود . یکی از قابلیت های این دستگاه این است که به دلیل ظاهر تونلی دیگر نیاز نیست با دست ال ای دی را روی پوست نگاه دارید و هر کجای بدن را میتوانید زیر آن قرار داده و آسوده از آن بهره ببرید .

همچنین یکی دیگر از نکات این است که 7 رنگ مختلف را میتواند بر پوست بتاباند که هر یک دارای یک خاصیت متفاوت می باشد . این محصول یکی از جدیدترین تولیدات دنیا به شمار می آید که میتواند در جهت جوانسازی پوست ، حذف آکنه ، اصلاح و رفع رنگدانه ها و حتی ایجاد گردش خون در زیر پوست که موجب نابود شدن سلول های مرده و ساخت کلاژن نیز میگردد .

 

فعالیت هر یک از هفت تا رنگ این دستگاه LED Phototherapy System

  1. رنگ LED Blue که دارای طول موج خاص از حدود ۴۳۰ الی ۴۷۰ Nanometer می باشد شامل فعالیت های آنتی باکتریال است . برخی باکتری ها مخصوص آکنه در لایه های زیرین سطح پوست بدن یا حتی صورت است که موجب از بین رفتن آنها میشود . این رنگ نور موجب میشود که جوش های فعال نیز از میان برداشته شوند و از بروز و ایجاد جوش جدید برای همیشه جلوگیری شود .
  2. رنگ ال ای دی Green یا همان سبز که عدد درازی موج آن 525 الی 550 نانومتر که موجب ریلکس شدن پوست بیمار به دلیل وجود آرامشی که در این رنگ است . همچنین کک و مک یا حتی سوخته شدن های بر اثر آفتاب ، لکه های پیری را درمان مینماید . این نور دستگاه فتوتراپی که به رنگ Green است ، سیاه شدگی یا هایپرپگمنتیشن برخی از نواحی پوست را به علت کم شدن ملانین به راحتی بهبود و درمان می نماید .
  3. رنگ ال ای دی زرد یا به انگلیسی Yellow که برترین روش درمانی در جهت از بین رفتن قرمزی و مویرگ های پوست است که در نهایت موجب جریان یافتن اکسیژن در سلول های پوست می شود . از طرفی وقتی جریان اکسیژن داخل سطوح پوستی افزایش می یابد ، انرژی مضائفی به چهره انتقال می یابد . سم زدایی از پوست نیز وظیفه این رنگ زرد نور می باشد . همچنین باعث رفع و بهبود چین و چروک های بافت های پوست می شود .
  4. رنگ ال ای دی آبی فیروزه ای که قرار بدهید ، این عدد به مقدار 590 nano meters تولید می نماید ، تاثیرات این عدد درازی موج موجب بالا رفتن سوخت و ساز یا همان متابولیسم سلول های پوست می شود که در نهایت به دلیل افزایش فعالیت آنها ، پوست بازسازی سلولی را به درستی و سرعت بیشتر انجام می دهد .
  5. LED رنگ سفید با طول موج پانصدو نود نانومتر توانسته است ، این رنگ نور موجب تقویت شدن پوست های تضعیف شده منجر می گردد ، که در نهایت پوستهای شل به پوست های ظریف و سفت تبدیل می گردد .
  6. LED یا نور کم مصرف 590 نانومتری با رنگ قرمز نیز از قدیم الایام بسیار معروف است به افزاینده گردش و جریان خون ، که موجب تحریک شدن فرآیند های کلاژن سازی می گردد .
  7. در نهایت مهمترین رنگ یعنی بنفش که با عدد 590 نانو متر در حال تولید ارتعاشات لطیف خود می باشد موجب میگردد که آکنه ها و حتی اسکار های روی آکنه به صورت کامل حذف و رفع گردد . ضربان قلب در دستگاه فشارسنج اورجینالی که در فروشگاه ما موجود است ثبت می شود. این معجزه ترکیب دو نور آبی و قرمز می باشد که علم پزشکی زیبایی از آن متحیر مانده است .

یکی از نکاتی که بیشتر مشتریان از ما میپرسند این است که معمولا در چند ماه استفاده میتواند از این دستگاه تونل ال ای دی برای کلسیم تراپی نتیجه گرفت ؟ ما نوید خبری خوش را به شما و بیمارانتان میدهیم و آن این است که با سه یا چهار مرتبه استفاده به صورت یک روز در میان و در هر وعده حدود یک ساعت ، نتیجه حاصل میشود و این نتیجه کاملا دائمی می باشد . همچنین قابل ذکر است که این دستگاه تونل ال ای دی نیاز به شارژ یا هزینه های جاری ندارد .

نکته مهمتر این است که باید به صورت موردی برخورد شود .  قیمت صندلی توالت فرنگی را با تماس تلفنی بپرسید. مثلا اگر میخواهید اثرات آکنه و اسکارها را از میان بردارید بهتر است که ابتدا چند جلسه رنگ بنفش را استفاده کنید و کامل این مشکل را برطرف سازید و بعد از یک هفته استراحت به سراغ رنگ دیگر و مسئله بعدی بروید . ما نیز آموزش های لازم را برای پس از تحویل دستگاه  PDT به شما خواهیم داد .

 

این مجموعه آمادگی ارسال تمام محصولات زیبایی و پزشکی،   سوزن میکرونیدلینگ تیتانیومی و شکمبند بارداری را از مصرفی تا تجهیزات خانگی یا تخصصی مناسب کلینیک ها ، به تمام نقاط ایران داراست . شما میتوانید با تماس به شماره راهنما حتی برای کشور های همسایه تهیه لوازم آرایشی زیبایی سفارش دهید تا برایتان ارسال گردد . این محصولات با گارانتی ویژه و تضمین اصالت کالا ارائه میشود . ما راهنمایی و آموزش نیز به شما دوستان خواهیم داد .