دستگاه کرایولیپولیز Cryolipolysis با دسته کویتیشن و RF بدن

دستگاه کرایولیپولیز لیزر لیپولیز لایه چربی

کد محصول x2580

تومان 68.000.000

راهنما 09129474073

قیمت 68.000.000

تومان 68.000.000

دستگاه کرایولیپولیز یکی از روش های اثبات شده در جهت کاهش سلول های چربی با بهره وری از تکنولوژی یکپارچه کریو ، خلاء و IR (نور مادون قرمز ) می باشد . این نوع درمان با خنک نمودن به صورت کنترل شده برای کاهش موضعی غیر تهاجمی رسوبات چربی برای تغییر فرم دادن به کانتور های بدن متکی می باشد .

قرار گرفتن در معرض سرما به گونه ای تنظیم شده است که باعث مرگ سلولی بافت چربی زیر پوستی بدون اینکه به پوشاننده آسیب جدی وارد کند . که به نحوی این سیستم درمانی طراحی گشته تا موجب سرمازدگی برای بیمار نگردد و درمانی ترکیبی از کریو و خلاء با استفاده از دسته مخصوص چربی های موضعی موثر از بین میروند .

 

کاربرد های استفاده از دستگاه کرایولیپولیز Cryolipolysis :

 • شکل دهی بدن
 • کشش عضلات و پوست
 • سفت شدن پوست
کاهش لایه چربی دستگاه کرایولیپولیز

این دستگاه با داشتن دو سری انجماد مخصوص چربی ها همزمان کار Cavitation و RF Fat Dissolve را انجام داده و موجب مسدود شدن چربی و لاغری میشود . تئوری کارکرد این دستگاه به این صورت است : از آنجا که تری گیلیسیرید در چربی ها به ویژه در دمای خنک به جامد تبدیل می گردد ، از تکنولوژی روز دنیا یعنی خنک کننده که بسیار پیشرفته است برای هدف گرفتن انتخابی برآمدگی های چربی ها را از بین برده و سلول های چربی از طریق یک فرآیند تدریجی که به بافت های اطراف نیز آسیب نمی رساند باعث کاهش چربی های ناخواسته می گردد .

این محصول توالت قابل حمل مهندسی شده است به نحوی که وقتی سلول های چربی در معرض خنک کننده دقیق قرار میگیرند آنها یک فرایند طبیعی را موجب میشوند که به تدریج ضخامت و قطر لایه چربی را کاهش میدهند . سلول های چربی در منطقه تحت درمان به آرامی از طریق فرآیند متابولیسم و سوخت و ساز طبیعی بدن از بین میروند تا چربی های ناخواسته را دیگر مشاهده نکنید .

دسته RF بدن فرکانس رادیویی نوعی الکترومغناطیسی با فرکانس بالا است که میتواند از طریق لایه چربی به درم و بافت زیر پوستی نفوذ نماید . در نتیجه گرما را به پوست عمیق می رساند و سپس سرعت بازسازی بافت های عمیق پوست را تسریع می کند . RF آر اف میتواند با استفاده از امپدانس از پوست انرژی ایجاد می کند و این باعث میشود دمای لایه چربی در مدت زمان بسیار کمی افزایش یابد و این گرما همچنین در لایه درم بلافاصله بعد از بالا رفتن دما و تکثیر و تولید کلاژن جدید منقبض می شود . بنابراین برای دستیابی به اثر کشیدن پوست ، بهبود رنگدانه ها ، سفید شدن پوست و رفع چین و چروک میتوانید استفاده کنید .

دسته کاویتاسیون 40K با سر چربی انفجار موج صوتی قوی با سر موج صدای قوی 40KHz ممکن است به دلیل برخورد شدید سلول های چربی به بدن انسان منتقل شود و باعث ایجاد اصطکاک بین سلول های چربی می گردد . تفاوت بخور سرد و گرم را از ما بپرسید. این ممکن است باعث مصرف موثر کالری و رطوبت در سلول های چربی و علاوه بر این ، لرزش موج صدا ممکن است باعث ایجاد ضربه شدید سلول های چربی شود ، دکتر پن A6 موجود است. بطور فوری منفجر نمودن یکی از وظایف آن است که مقدار سلول های چربی را کاهش میدهد و این بسیار ظریف و نانو می باشد که در نهایت شخص نتیجه از بین رفتن چربی ها را میبیند .

از بین بردن چربی روش کرایولیپولیز

لیزر لیپولیز در دستگاه زیبایی برای از بین بردن چربی چه نواحی مناسب است ؟

 • شکم
 • بازو
 • سینه های آقایان
 • باسن
 • ران های خارجی
 • طراحی جدید خط فک
 • گردن
 • چانه
 

شیوه های قدیمی حذف چربی بسیار پیچیده بودند و در حال حاضر در حال منقرض شدن هستند ، مثلا لیپوساکشن نیاز به عمل جراحی ، برش و خطرات بسیاری همراه آن است ولی این روش کرایولیپولیز دیگر این خطرات را ندارد و به صورت موضعی از عملکرد طبیعی بدن بهره مند شده و سوخت و ساز را فعال مینماید که در چند جلسه کوتاه موجب نتایج فوق العاده میشود .

برای دریافت عکس نتایج این دستگاه که از افراد قبل و بعد از استفاده از دستگاه لیزر لیپولیز زیبایی کرایولیپولیز استفاده شده میتوانید با شماره تلفن راهنما ارتباط بگیرید تا برایتان ارسال گردد . ما تمام خدمات آموزشی ، نصب و ارسال رایگان را برای این دستگاه به شما ارائه مینماییم و تا دو سال گارانتی معتبر و ده سال خدمات پس از فروش دارد .

برای سفارش منتظر صدای گرمتان از طریق تلفن راهنما هستیم .