دستگاه بدنسازی خانگی مدل چند کاره جمع و جور

دستگاه بدنسازی خانگی چند کاره

کد محصول x2909

تومان 2.300.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.300.000

تومان 2.300.000

این روزها به دلایل زیادی مردم راغبترند که ورزش را در منازلشان انجام دهند ، یکی از دلایل وجود بیماری های زیاد و حتی اپیدمی های مختلف واگیردار است که دیگر بسیاری از افراد را در منزل پاگیر نموده است ، اما یکی دیگر از دلایل این است که به دلیل مشغله فراوان و ترافیک و دود و دم نمیخواهیم انرژی و زمان خود را اتلاف کنیم و روزانه دو مرتبه 20 دقیقه ورزش در کنار منزل بسیار راحت تر است .

بسیاری از ساختمان های لوکس یا ویلا ها جهت ورزش و سلامتی ساکنین خود باشگاه سالن اختصاصی دارند که برای تمامی ساکنین مفید خواهد بود . برای همین ما در این قسمت به معرفی دستگاه های چند کاره بدنسازی میپردازیم تا شما را در این مهم یاری داده و موجب انتخاب محصولی کاربردی شویم ، در لازم است بدانیم دستگاه بدنسازی خانگی را به چه منظور لازم داریم .

ویژگی های دستگاه بدنسازی خانگی 9 کاره

  • کاربرد اصلی آن آب کردن چربی های شکم و پهلو ها است .
  • امکان ورزش درازنشست به صورت ویژه
  • سایر ورزش ها مناسب چربی سوزی بیشتر مخصوصا قیمت لگن ، ران و شکم
  • همچنین امکان استفاده از ورزشهای عضله ساز برای بازو ها ، ران ها ، شکم و غیره
  • امکان ارسال به سراسر ایران
 

برخی میخواهند دستگاه بدن سازی را برای کم کردن وزن و چربی هایشان استفاده کنند که باید برای این منظور به نکات بسیاری توجه کرد و آگاهی زیادی پیدا کنیم اما برخی اضافه وزن و چربی ندارند و میخواهند عضله سازی کنند تا کمی درشت تر به نظر برسند و اندام مناسب تری داشته باشند . برخی دیگر هم در زمینه بادی بیلدینگ حرفه ای میخواهند مسابقات کشوری و جهانی را شرکت کنند و به عضلات بسیار زمخت و پر قدرت نیاز دارند .

هر کدام از این اهداف به حرکات ورزشی مخصوص خودشان نیاز دارد و در طول زمان نیز حرکت ها تغییر نموده و کارساز تر میشوند . لذا میتوانید با متخصص رشته بدنسازی مشورت نمایید و همچنین از کارشناسان این مجموعه بهره بگیرید . فقط کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید راهنمایی کنید تا شما را پشتیبانی کنند .

تمامی محصولات از انواع کفش راحتی، کفش پیاده روی، کوکتل درماهیل، دستگاه فیس براش و تجهیزات پزشکی در تهران و خرید سرنگ تزریقات ظرف چند ساعت ارسال و نصب خواهند شد و در شهرستان کمتر از دو روز به شما تحویل خواهد شد .  فشار سنج بازویی و مچی به فروش میرسد. بخور برای هوای خشک را از سایت آی طب خرید نمایید. کافیست برای سفارش بخور برای هوای خشک، بوتاکس لایک، تجهیزات پزشکی و بدنسازی و خرید بلیط تور سالمندان افزایش حجم صورت لاغر با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید . ما با کمال افتخار منتظر پاسخگویی به شما دوستان هستیم .

 

تجهیزات ورزشی طبی لوازم قیمت خارجی تهران

کد-محصول x427

تومان 2.300.000

خرید انواع دستگاه بدنسازی و تمرینات هوازی قیمت لوازم طبی برای ورزش در منزل و باشگاه تولید ایران یا خارجی انواع اجناس ورزشی با کیفیت دوچرخه و اسکی داخل خانه ، کفش ورزشی طبی ترازوی تشخیصی وزن .. لوازم طبی ورزشی قیمت مناسب همراه با گارانتی محصول و خدمات پس از فروش .. تحویل درب منزل .. .. مهندسین برق ...ادامه مطلب