خرید و قیمت دستگاه اتو صورت درما اف ++ DermaF

دستگاه اتو صورت کره ای اولتراسونیک

کد محصول x2652

تومان 1.050.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.050.000

تومان 1.050.000

اخیرا در بازار ایران دستگاه های درمانی زیادی در زمینه ای مراقبت های پوستی وارد شده است. در این مطلب میخواهیم یکی از کاربردی ترین دستگاه ها که هم در خانه و هم برای سالن های آرایشی کاربرد زیادی دارد را معرفی کنیم. دستگاه درما اف ++ یا همان اتوی صورت از فناوری جدید امواج پیشرفته استفاده میکند که این امواج به لایه های عمیق پوست وارد میشود و درمان را انجام میدهد.

همه چیز درباره دستگاه اتو صورت درما اف++

اتو صورت کره ای درما اف به وسیله ی موج های اولتراسونیک که دارای فرکانسی به اندازه ی 30000 هرتز در هر ثانیه است ،لایه های پوست را برمیدارد. در کنار لایه برداری این دستگاه باعث جذب بیشتر مواد به لایه های پوستی میشود همچنین در نقاط مختلف بدن باعث سفتی پوست میشود. این اتو صورت با کیفیت و برند با پرتاب امواج اولتراسونیک از پوست لایه برمیدارد و همچنین پاک سازی پوست را انجام میدهد.

انرژی اولتراسونیک این دستگاه اتو صورت به ملکول های آب برخورد میکند و این کار باعث ایجاد حباب هایی میشود. همین حباب ها به لایه های پوست برخورد کرده و عمل پاکسازی و لایه برداری انجام میشود. همچنین اگر از دستگاه DermaF++ در کنار مواد مغذی پوست مثل ماسک ها استفاده شود، نتیجه گیری بسیار بالا تر خواهد بود . چون امواج اولتراسونیک این مواد مغذی را به عمق لایه های پوستی وارد میکند.

همچنین این اتو صورت  برند خارجی کره ای DermaF++ با ایجاد پتانسیل + به سفت کردن پوست و لیفتینگ آن کمک میکند و این کار را با کوچک کردن و کم کردن منافذ پوستی انجام میدهد. طراحی فیزیکی این دستگاه بسیار زیبا و کاربردی است و حتی با یک دست نیز قابل استفاده است. ارگونومی این دستگاه بسیار کاربردی است و همانطور که گفتیم در همه ی فضا ها اعم از سالن های آرایشی و حتی منزل قابل استفاده میباشد.

شارژ کردن دستگاه درما اف ++ بسیار راحت است زیرا به وسیله کابل USB شارژ میشود .پس برای استفاده از آن و شارژ مجدد هیچ مشکلی نخواهد بود. و در مدت 1 ساعت به حداکثر شارژ خود میرسد. وزن این اتو صورت کره ای 97 گرم است و از باتری لیتیومی 250 میلی آمپری استفاده میکند. توصیه میشود از دستگاه DermaF++ در کنار ماسک های ویتامین C استفاده کنید تا نتیجه بهتری داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات جامع تر درباره بهداشت فردی و همچنین گرفتن قیمت دستگاه اتو صورت درما اف،  اصل کره، محلول سفت کننده پوست، دستگاه لیزر تاتو و انواع اتو صورت از سایت زیبایی پوست و سفارش دستگاه درما اف++ با شماره تماس های کارشناسان ما تماس بگیرید .