خرید ژل و فیلر برای زاویه سازی صورت، فک و چانه

خرید ژل چانه فیلر زاویه سازی صورت فک

راهنما 09129474073

چگونه چانه و فک خوش فرمی داشته باشیم؟

زاویه دار کردن صورت برای داشتن فک و چانه خوش فرم از معیارهای زیبایی صورت است. شما با تهیه ژل و فیلر از ما و تزریق آن زیر نظر پزشک معتبر می توانید خط فک خود را پهن ،باریک یا گوشه دار انتخاب کنید.

اهمیت نظم ساختاری خط آرواره

 خط آرواره نیاز به نظم ساختاری دارد. نبود خط آرواره یا نرم بودن استخوانها و نرم بودن بافت اطراف خط آرواره باعث میشود که جمجمه با حرکت آرواره به عقب حرکت کند. این ویژگی ها باعث از بین رفتن ساختار منظم خط آرواره می شود. کارکرد گردن شما با افزایش نظم  در ساختار فک بهبود می یابد و در صورتی که خط آرواره یکنواخت شود، گردن از کار افتاده می شود.

تغییر فرم فک و چانه با افزایش سن

با گذر زمان ظاهر فک و چانه شما تغییر می کند. در سن سی سالگی به بعد اولین علامت های تغییر فرم فک و چانه را حس خواهید کرد.  زیبا دوستان برای اینکه زیبایی طبیعی داشته باشند و جوانتر از سن و سال شان به چشم بیایند، خرید انواع ژل های معتبر برای بازسازی ساختار خط فک بهترین انتخاب هستند. شکل فک و چانه با از دست دادن چربی و ضعیف شدن عضلات، تغییر می کند. این موضوع ناشی از کاهش طبیعی عضله و توده استخوانی است. اولین علائم تغییر شکل فک و چانه در 30 سالگی قابل مشاهده است. خرید فیلر اسید هیالورونیک به فک و چانه مطمئن ترین روش برای حجم دادن به صورت است.

فواید زاویه سازی صورت از طریق تزریق ژل به فک و چانه

زیباسازی خط آرواره

 خط آرواره بزرگ، ناقص یا بدفرم، زیبایی صورت شما را کاهش می دهد.اگر شما نیز به زیباسازی خط آرواره خود علاقمندید، خرید انواع ژل چانه در بهبود ظاهر شما مفید واقع خواهد شد.

تغییر اندازه فک و متقارن سازی خط فک

 تزریق ژل چانه برای بهبود اندازه فک و نزدیک کردن خط آرواره تا اطراف گوش بهترین روش است. خط فک نامتقارن را می توان با انواع ژل پوستی متقارن کرد. این روش غیرتهاجمی و سریع برای افزایش زیبایی چهره بسیار پرطرفدار است. اگر خط فک نامتقارنی دارید یا اندازه چانه با چهره متناسب نیست و یا به علت کاهش وزن تغییر شکل داده است، این روش زیبایی را تجربه کنید.

زیباسازی شکل فک و  بهبود خط فک

حجم دهی به جلوی فک و چانه، حجم دهی به گوشه های فک در زیر گوش و تنظیم خط فک از طریق تزریق ژل فک و چانه میسر است. اگر جراحی پلاستیک داشته باشید، خطوط فک اغلب در نزدیکی گوش ها شکل بدی پیدا می کنند که ظاهر طبیعی با تزریق ژل پوستی امکان پذیر است.

تزریق فیلر به چانه و فک

اگر شما به زاویه سازی صورت خود علاقمندید، دو گزینه تزریق و جراحی را می توانید انجام دهید. فیلرها قابلیت زاویه سازی خط فک پایینی، بالانس کردن نیمرخ و زیباسازی فرم چانه را دارند. برخی از فیلرها از دوام بیشتری برخوردارند. فیلرهای مصنوعی ماندگاری طولانی مدت دارند اما ژلهای هیالورونیک اسیدبه مرور زمان جذب بدن می شوند و نیاز به تزریق مجدد پس از 6 ماه دارند. اگر به تزریق فیلر و خرید مصپورت علاقه دارید، متخصص زیبایی می تواند این کار را برای شما در زمان کمی به انجام برساند. متخصص زیبایی فیلر را در مناطق مشخص شده به گونه ها، فک و چانه شما تزریق خواهد کرد. برای گرفتن قیمت فیلر و ژل و خرید کفش پیاده روی فقط کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و درخواست کنید تا محصولات مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان برسانند .براي اكنون مطلبي يافت نشد