خرید دستگاه میکرودرم آبریژن خانگی دایموند Diamond ارسال به سراسر ایران

خرید دستگاه میکرودرم آبریژن خانگی ارسال فوری

کد محصول x2610

تومان 850.000

راهنما 09129474073

قیمت 850.000

تومان 850.000

همواره همه ی بانوان به دنبال داشتن پوستی پاک و شفاف هستند. برای تضمین سلامت پوست و شادابی آن ،پاک سازی مهمترین اصل میباشد. لایه ی بیرونی پوست همیشه در معرض آلودگی های مختلف است و همچنین این لایه همواره در حال بازیابی و نوسازی است .برای پاک سازی پوست یکی از بهترین روش هااستفاده از مکش و دستگاه میکرودرم آبریژن است. با ما همراه باشید.

دستگاه میکرودرم آبریژن diamond از بهترین میکرودرم های خانگی است و با سری میکروکریستالی پوست را سایش میدهدو با برداشتن لایه های آلودگی ها و سلول های مرده پوست را لایه برداری میکند. عمق و شدت این لایه برداری قابل تنظیم است. استفاده از این دستگاه بسیار راحت میباشدو هیچگونه خطری برای پوست های حساس ندارد. به این خاطر که کاملا به شکل مکانیکی و طبیعی لایه های پوست را برمی دارد.

 

میزان مکش و نوع الماسه ها قابل تنظیم است و خراش های ایجاد شده هم اصلا نیاز به نگرانی ندارد چون بسیار سطحی است. بعد از استفاده از این دستگاه میکرودرم آبریژن خانگی،یکدست شدن پوستتان کاملا مشهود است.از دستگاه میکرودرم دایموند میتوان برای بهبود لک های پیری ،جای جوش ،اختلال هایی که در رنگ دانه های پوست ایجاد شده و همچنین خطوط ناشی از افزایش سن استفاده کرد.

این دستگاه میکرودرم آبریژن خانگی محل تجمع سموم را کاملا  پاکسازی میکند .که همین امر پاکسازی پوست باعث درمان آکنه ها میشود . و همچنین با تحریک کردن پوست، باکتری ها و سلول های مرده را خارج میکند. میله کمکی در انواع مدلها برای کمک به راه رفتن بیماران موجود می باشد. خرید دوچرخه ثابت برای ورزش کردن را از این سایت انجام دهید. این دستگاه احیای مجدد پوست و سلول ها را سرعت میبخشد و پوستی صاف و یکدست برای شما به ارمغان می آورد. همچنین میکرودرم دایموند باعث جذب اکسیژن بیشتر و گردش خون بیشتر در پوست خواهد شد که این امر باعث روشنایی و درخشش پوست شما میشود.

 

جذب اکسیژن همچنین به بهبود خشکی پوست کمک می کند و دستگاه به پاکسازی پوست و شفافیت پوست کمک می کند. آلاینده ها و آلودگی های موجود در هوا باعث صدمه به سلول های پوستی میشود. حذف و مکش سریع این آلودگی ها از پوست به وسیله میکرودرم دایموند، باعث افزایش کیفیت سیستم دفاعی سلول های پوست میشود. با افزایش گردش خون نیز در لایه ی درم پوست ،مواد غذایی بیشتری به سلول ها میرسد و باعث از بین رفتن چین و چروک میشود.

دستگاه میکرودرم آبریژن خانگی Diamond یک دستگاه کامل خانگی برای درمان تمام مشکلات پوستی است و با استفاده از آن میتوانید پوشتی سالم ، شفاف و درخشان داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره  تور سالمندان تهران،مشاوره تخصصی و سفارش روکش یکبار مصرف توالت فرنگی، دستگاه فشار خون ایزی لایف میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.