تشخیص اصالت بوتاکس مسپورت از بوتاکس مصپورت تقلبی

بوتاکس مصپورت اورجینال تشخیص مسپورت

راهنما 09129474073

یکی از محصولاتی که بیش از پیش فروش بالایی داشته است و نیاز مبرم افراد در زمینه پزشکی زیبایی می باشد انواع بوتاکس است که مصپورت ایرانی جزو محبوب های ایران و ترکیه می باشد . این محصول که از باکتری زنده تشکیل می شود و نیاز به پکیج یخچال دارد تا سالم بماند ، در ایران با قیمتی بسیار مقرون به صرفه نسبت به قیمت مشابه خارجی در دنیا می باشد و این موضوع موجب فروش بالای آن میشود  .

بوتاکس مسپورت 500 واحدی است و میتوان برای یک الی دو نفر استفاده شود و برای مناطق مختلف چهره تزریق انجام شود . بین 4 الی 12 ماه نسبت به نوع پوست افراد ماندگاری دارد و متخصصین زیبایی پرتجربه از آن بیشترین زمان ممکن را می گیرند . این محصول به دلیل استقبال بالا نوع فیک و تقلبی آن نیز بسیار زیاد شده است . اما اینکه از کجا بتوانید نوع اصلی و فیک آن را تشخیص دهید را به شما آموزش می دهیم .

مرحله اول تشخیص اصالت بوتاکس مسپورت

بهتر است  وسایل زیبایی نظیر دستگاه کیوت اسکین و بوتاکس مسپورت را از مراکز معتبر خریداری نمائید . کمی قیمت بالاتر یا پایین تر را مد نظر قرار ندهید . آبرو و اعتماد بر باد رفته با چندین برابر این مبالغ باز نخواهد گشت . برخی از مشتریان وفادار ما نیز از جای دیگری خریداری کردند و بعد از یک ماه باز مجدد برگشتند و خریدشان را از ما ادامه دادند .   انواع ژل اودری موجود است. به گقته این مشتریان مشکلاتی که بر اثر استفاده از بوتاکس مسپورت غیراصل  به وجود آمده است بسیار برایشان گران و جبران ناپذیر تمام شده است .

حتی ما به مشتریان می گوییم اگر خواستید بوتاکس غیر اصل با قیمت بسیار پایین داریم خدمتتان ارسال می کنیم اما هیچگونه مسئولیتی نمی پذیریم .

بوتاکس مصپورت تقلبی فیک فروش تهران

مرحله دوم ابتدا بارکد را تست کنید

حتی شما بخواهید تعداد زیادی بوتاکس مصپورت اورجینال خریداری کنید میتوانید از فروشنده لات نامبر ، GTIN نامبر ، شماره UID و تاریخ انقضا را بگیرید . علاوه بر آن یکی از محصولات را که با این اعداد هستند قسمت قابل خراشیدن را با یک کلید یا تیغ پاکسازی کنید و کد زیر آن را در سایت وزارت بهداشت سازمان ملی غذا و دارو وارد کنید تا مطمئن شوید که این محصول اورجینال است . ترازو وزن کشی و  اتو صورت کره ای موجود است. دقت کنید تمام بوتاکس ها حتی اگر چند هزار عدد خریداری کردید باید عدد لات یکسان داشته باشند . در غیر اینصورت هر کد خراشیده شده را در سامانه وارد کنید و تست بگیرید .

در صورتی که این مرحله صحت کالا نشان داد نیازی به بررسی مراحل بعدی نیست .

 

مرحله سوم نوع برچسب روی شیشه مصپورت

شیشه مصپورت بوتاکس معمولا از برچسبی سفید و بنفش می باشد که تاریخ و بارکد روی آن درج می شود. البته لات عدد Batch نوشته می شود . این عدد باید با عدد برچسب اصالت کالای روی کارتن آن یکی باشد همچنین تاریخ انقضا نیز باید یکسان باشد . دقت کنید نوع چاپ این دو عبارت از نوع جت پرینت باشد . مهمترین نکته تشخیص چاپ پرینتر یا چاپخانه نسبت به جت پرینت است .

 

مرحله چهارم نوع بسته بندی آب مقطر

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید آب مقطر از یک برچسب بنفش استفاده می کنند اما رنگ ها خیلی باهم متفاوت هستند . حتی نوع فونت و ضخامت آن نیز باهم بسیار متفاوت هستند و نوع بسته بندی دفرمه و فشرده دارند . این نکات ریز در صورتی که از بارکد محصول اطمینان نداشتید میتوانید چک کنید . اما اگر بارکد محصول در سامانه سازمان غذا و دارو صحت دارد دیگر این موارد لزومی به چک شدن ندارند .

 

برای سفارش محصول بوتاکس مصپورت اورجینال یا دستمال مخصوص توالت فرنگی و راهنمایی درباره نحوه تشخیص اصالت بوتاکس مسپورت کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید . بهترین قیمت دستگیره توالت سالمندان و بهترین دستگاه پلاسما پن را از ما بخواهید. حتی سوالات غیر از خرید را نیز میتوانیم طبق تجربیات طولانی که داشتیم خدمتتان پاسخ دهیم . لطفا با شماره تلفن راهنمای سایت تماس حاصل فرمایید . برای خرید بخور سرد تایوانی منتظرتان هستیم . در تهران کمتر از دو ساعت کاری ، در شهرستان حدود 24 ساعت و در کشورهای همسایه مانند ترکیه ظرف یک هفته محصول را به دستتان خواهیم رساند .

مواد مصرفی به خصوص تزریقی در حوزه پزشکی زیبایی الزاما نیاز به اصالت کالا دارند .