تزریق ژل برای صورت لاغر+ فواید و عوارض و ماندگاری

تزریق ژل برای صورت لاغر فرم دهی

راهنما 09129474073

دلایل لاغر بودن صورت افراد

تزریق ژل به صورت های لاغر بهترین روش برای پر کردن گونه ها و زیبا شدن فرم صورت است. افرادی که صورت لاغر دارند یا از گونه های کوچک رنج می برند، بیشتر از افرادی که صورت پر و تپل دارند به تزریق ژل به صورت علاقمندند. برخی لاغری صورتشان ارثی، ژنتیکی یا مادر زادی است و برخی به دلیل کم کردن ورن کل بدن، ورزش یا بالا رفتن سن و سالشان صورتشان لاغر می شود.

سرعت اثر بخشی ماساژ صورت کند و آهسته

خیلی از مربیان ورزشی یا آرایشگران سالن های زیبایی به عروس ها، مدل ها و سلبریتی ها تمارین و ماساژ هایی را برای فرم دهی صورت و پر کردن گونه ها میدهند. اگرچه ماساژ صورت برای شکل دادن به آن تاثیر گذار است اما مدت زمان زیادی طول می کشد تا اندکی تاثیر بگذارد. این در حالی است که تاثیرات تزریق ژل به قسمت های مختلف صورت های لاغر به سرعت در طول یک هفته نمایان خواهد شد.

آیا رژیم غذایی برای پر کردن صورت مناسب است؟

 بسیار شاهد این مسئله بوده ایم که برخی افراد لاغر نیستند اما چهره لاغر و کشیده ای دارند. متخصصین تغذیه با رژیم غذایی خاصی که برای پر کردن صورت می دهند به حجم دهی به صورت کم می کنند اما ممکن است وزن شما در کل افزایش پیدا کند و این فقط صورت شما نباشد که پر شده باشد. حالا اگر اضافه وزن هم داشته باشید، اوضاع خیلی بد می شود. پس باز هم تزریق ژل برای افرادی که صورت لاغر دارند چه چاق چه لاغر باشند با هر وزن و تناسب اندامی بهترین راه حل است.

فواید تزریق ژل به صورت های لاغر

صورت برای حجم گرفتن و پر شدن به چربی نیاز دارد. فیلر  ژل اودری H یا ژل چربی مورد نیاز پوست صورت را تامین می کند و اطراف بینی، زیر چشم و خطوط اخم و لبخند را اصلاح می کند. جوانسازی پوست در محل تزریق ژل از دیگر مزایای تزریق ژل است. افرادی که صورت پر دارند ممکن است بعد از تزریق مقدار زیادی ژل غیر عادی بشوند اما تزریق ژل برای صورت کشیده و لاغر معجزه می کند و زیبایی باورنکردنی به چهره افراد می بخشد. حجم چانه و لب با هر بار تزریق ژل به صورت افزایش پیدا می کند و چروک های سطحی یا عمیق را درمان می کند. برای فرم دادن به صورت یکبار تزریق ژل را امتحان کنید، مشتری دائمی این محصول می شوید.

عوارض تزریق ژل

مهم ترین مسئله در تزریق ژل خرید ژل برند و باکیفیت از فروشگاه های معتبر و تزریق آن توسط افراد متخصص نزد پزشک در کلینیک های معتبر است. بسیاری از افراد به دلیل تزریق ژل نزد افراد غیر متخصص به عوارض تزریق ژل نظیر کبودی، ورم، سردرد و تهوع یا التهاب و قرمزی دچار می شوند.

عوامل تاثیر گذار در ماندگاری ژل

عوامل نظیر سن فرد، برند ژل،  خواسته های بیمار و میزان ژل تزریق شده، مراقبت از محل تزریق در ماندگاری ژل بر صورت و فرم دهی صورت شما تاثیر گذارند.

شما می توانید به راحتی با یک تماس تلفنی انواع برندهای ژل را سفارش دهید پس از واریز قیمت ژل، محصول را درب منزل یا ادرس موزد نظرتان در تهران و شهرستان ها تحویل بگیرید. در تهران همان روز ظرف چند ساعت و در شهرستان یک یا دو روز بعد کالا تحویل مشتری داده می شود.