تزریق فیلر برای فرو رفتگی های زیر چشمی|فروش فیلر باکیفیت

تزریق فیلر فرو رفتگی زیر چشمی فروش

راهنما 09129474073

فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم برای پرکردن گودی و سیاهی زیرین چشم و رفع چین و چروک زیر پلک ها کاربرد دارد. انواع پرکننده ها مانند مانند کلاژن ، اسید لاکتیک و کلسیم برای تحریک ناحیه پایینی و دور گردی چشم کاربرد دارند اما رایج‌ترین فیلر پرکننده گودی، اسید هیالورونیک است. هیالورونیک اسید نازک‌ترین ماده‌ای است که می‌تواند پوست نازک دور چشم را تکمیل کند.

قسمت‌های توخالی ناحیه زیر چشم به عنوان فرورفتگی های اشکی شناخته می شوند. فرورفتگی‌های اشکی بین قسمت زیرین چشم ها و گونه‌ها ظاهر می شوند و سایه تیره بر روی پلک تحتانی می اندازند. ااین سیاهی ها با استراحت برطرف نمی شوند و ظاهر خسته و کسل به چهره می دهند. جراحی یا لایه برداری شیمیایی در گذشته برای پر کردن فرو رفتگی‌های ناحیه اشک کاربرد داشته است، اما در دنیای امروز از فیلرها و انواع بوتاکس برای درمان این مشکل استفاده می شود.

فروش انواع فیلرهای زیر چشم

هیالورونیک اسید: یکی از شایع ترین فیلرها است که به طور طبیعی در بدن یافت می شود. این فیلر با تحریک تولید کردن کلاژن در پوست به برطرف کردن آثار سیاهی، تورفتگی ها و خطوط زیرین و اطراف چشمها کمک می کند.

معروف ترین برندهای این فیلر در بازار عبارت‌اند از:

فیلر ژوویدرم Juvederm

رستیلاین Restylane

بلوترو Belotero

اسید پلی ال لاکتیک: یک ماده سازگار با بافت زنده برای تحریک تولید کلاژن است. سیاهی و گودی تحتانی چشم را برطرف می کند.

هیدروکسی لاپاتیت کلسیم: این فیلر پوستی سازگار با بافت زنده است که از فسفات و کلسیم ساخته شده است، به تحریک و تولید کلاژن در پوست کمک می کند، از بافت های همبندی محافظت می کند و اثرات حجم دهی را به همراه دارد.

شما می توانید همه روزه از طریق تماس تلفنی با شماره بالای سایت به خرید فیلر اسید هیالورونیک و انواع فیلر و بوتاکس اقدام نمایید. محصولات مورد نظر شما با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت ظرف یک الی دو ساعت در تهران و یک الی دو روز در شهرستان تحویل تان می گردد.

روش تزریق فیلر برای پر کردن فرورفتگی زیر چشمی و رفع سیاهی دور چشم

فرورفتگی و یا سیاهی در قسمت پایینی چشم ممکن است از ابتدای تولد وجود داشته باشد یا در اثر افزایش سن، استفاده از عینک یا بیماری های کبدی به وجود آید. این مشکلات چهره را بی روح و غمگین می کنند اما جای نگرانی نیست زیرا تزریق فیلر می تواند سیاهی ها و فرو رفتگی های پایینی چشم را برطرف کند و چین و چروک زیر پلک را کاهش دهد.

دور گردی چشم ناحیه حساسی است و از سخت ترین مناطق تزریقات فیلر و چربی است.  این تزریق یک روش غیرتهاجمی است که توسط یک جراح پلاستیک دارای مجوز تخصص انجام می‌شود. خواسته های بیمار مهم است. این عمل تنها 30 دقیقه طول می‌کشد و فقط به بی‌حسی موضعی در ناحیه درمان نیاز دارد.

متخصص زیبایی از سوزن یک اینچی (5/2 سانتی متری) شماره 30 برای تزریق به ناحیه زیر چشم و زیر پوست پلک تحتانی استفاده می کند. برخی کلینیک های زیبایی از سوزن نیم اینچی ( 25/1 سانتی متری) برای تزریق کردن فیلر استفاده می کنند. هنگام تزریق با این سوزن پوست گونه باید به سمت بالا کشیده شود تا به بالاترین نقطه لبه تحتانی اربیت دسترسی داشته باشید.

وارد کردن سوزن از نقاط پایین تر به کاهش کبودی در زمان تزریق کمک می کند چرا که بیشتر عروق این ناحیه در عضله اربیکولاریس قرار گرفته اند. سپس سوزن با زاویه به سمت بالا هدایت می گردد تا زمانی که به حد فوقانی لبه اربیت برسد. جهت هدایت سوزن، تائید محل آن و حفاظت از محتویات اربیت، انگشت دست مقابل در این نقطه قرار می گیرد و تا زمانی که نوک سوزن بر روی استخوان قرار نگرفته باشد و محل دقیق آن مشخص نشده است. نباید تزریق صورت گیر.د.

اگر در موقع تزریق توقف کنید و فیلر در سطحی پایین تر تزریق شود، سبب تقویت گونه شده و این مسئله منجر به تشدید فرورفتگی اشکی و در واقع عمیق ترشدن تو رفتگی می شود.براي اكنون مطلبي يافت نشد