بوتاکس مصپورت ۵۰۰ واحدی اورجینال ارسال سریع خرید بوتاکس مسپورت

کد محصول x3368

تومان 430.000

راهنما 09129474073

قیمت 430.000

تومان 430.000

بوتاکس ها انواع گوناگونی دارند و یکی از معروفترین و برترین بوتاکس مصپورت برند های بوتاکس در خاورمیانه خرید بوتاکس مسپورت می باشد البته دیگه درست و صحیح آن که در روی بسته به فارسی نیز نوشته شده است بوتاکس برند مسپورت می باشد ، چرا که این محصول تولید داخلی بوده و کشور ایران توسط جوانان متخصص و تشکیل شرکت دانش بنیان توانسته است این محصول ارزنده را به بازار ارائه نماید .

 

لازم به ذکر است بسیاری از مشتریان ما از کشور های همسایه مانند ترکیه ، عراق ، دبی ، ارمنستان و غیره از این محصول سفارش میدهند و حتی ما برای کانادا و آمریکا نیز به صورت عمده صادرات داشته ایم و همچنین مشتریان ماه به ماه مجدد سفارشاتشان را تمدید می کنند . یکی دیگر از محصولاتی که در کنار بوتاکس مشتریان  ما متقاضی آن هستند و سفارش میدهند ، محصول رووفیل می باشد که با قیمتی استثنایی به کلینیک های زیبایی داخلی و خارجی به صورت اورجینال ارائه می کنیم .

برای ارسال های طولانی مدت مانند شهر های دیگر بجز تهران یا کشور های همسایه و یا حتی کشور های دور دست مانند قاره اروپا و آمریکا ، بسته بندی های حرفه ای برای محصولاتی چون بوتاکس انجام می شود . چرا این محصول از موجود زنده تهیه می شود و نیاز به سرمای یخچال دارد ( نباید فریز شود ) لذا مهم است که خراب نشود . برای همین کلمن های کوچک به همراه آیس ژل های شارژی که تا 18 ساعت امکان خنک نگه داشتن فضا را به عهده میگیرند دستگاه بخور سرد صنعتی با قیمتی بسیار مقرون به صرفه بسته بندی شده و ارسال می گردند .

بوتاکس مسپورت بهترین کیفیت را در میان محصولات و برند های مختلف دارد و در جهت رفع چین و چروک های چهره مانند خط پیشانی ، گونه ، چانه و غیره مورد استفاده قرار میگیرد . این محصول در ویال های 500 واحدی آماده بهره برداری می باشد . بوتاکس برند مسپورت که بسیار شبیه بوتاکس دیسپورت می باشد از مواد کلستریدیوم بوتولینوم تیپ آ،  توکسین خالص شده ، کمپلکس و هماگلتینین تشکیل می شود .

 

اطلاعات کاربردی درباره بوتاکس مصپورت

  • این محصول کاملا ایرانی می باشد
  • کیفیت درجه یک برای تزریق داخل جلدی یا عضلانی به صورت موضعی
  • برای رفع چین و چروک
  • از 3 الی 4 روز پس از تزریق تغییرات اعمال می شوند
  • ماندگاری تاثیرات بین 4 الی 10 ماه نسبت به انواع پوست ها
  • هر ویال 500 واحدی قابل استفاده برای 2 الی 3 نفر
 

برای سفارش و خرید بوتاکس مسپورت ، دیسپورت و تجهیزات فیزیوتراپی طبی، بخور سرد ایرانی و غیره فقط کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ،تفاوت دستگاه بخور سایر سرم ها ، ژل ها و فیلر ها به صورت اورجینال و با قیمت عمده به مشتریان عزیز ارائه شده و در هر کجا که باشید ارسال خواهد شد . دستگاه اتو صورت قیمت مناسب به فروش می رسد. در تهران کمتر از دو ساعت و در سایر شهر ها کمتر از دو روز کاری امکان ارسال سریع وجود دارد . متخصصین پرتجربه با حوصله فراوان و رویی خوش مشتاقانه پاسخگوی شما عزیزان هستند . شماره تلفن بالای همین مطلب درج می شود .

 

اخطار : طبق نظر کارشناسان بوتاکس مصپورت را نباید به صورت داخل وریدی تزریق نمایید !

همچنین هنگام آماده سازی از سرنگ 5 میلی لیتر با سر سوزن 19 استفاده شود و جهت افزودن نرمال سالین به ویال لیوفیلیز شده دقت داشته باشید سوزن زاویه 45 درجه داشته باشد داخل درپوش لاستیکی کنید.  بهترین دستگاه پلاسما پن و کیسه کمپرس یخ موجود است ، در ادامه دقت کنید محلول را به آرامی به سمت دیواره ویال هدایت کنید و از ریخته شدن مستقیم روی فراورده خودداری نمایید . نکته آخر مهم این است که نباید محلول را محکم و با سرعت زیاد بهم بزنید و همچنین نباید مجدد به داخل سرنگ بکشید یا دوباره داخل ویال انتقال دهید . . این هم زدن محلول موجب آسیب دیدن فراورده می شود . فقط کمی به آرامی تکان دهید .