مشخصات، قیمت و خرید برس پاکسازی صورت جاندلی (jundeli)

برس پاکسازی صورت فیس براش

کد محصول x2649

تومان 120.000

راهنما 09129474073

قیمت 120.000

تومان 120.000

پوست ما بزرگترین عضو بدن ما است و همچنین از مهمترین اعضای بدن ما میباشد. بسیاری از ما رسیدگی به این عضو مهم خود را فراموش میکنیم. همچنین بیشتر افراد در طول روز و فعالیت شبانه روزی خود باعث جذب آلودگی های بسیاری به پوست میشود. برای پاکسازی این آلودگی ها کار های زیادی میتوان انجام داد که از راحت ترین و مفید ترین آن ها میتوان به دستگاه فیس براش اشاره کرد.

 همه چیز درباره دستگاه فیس براش جاندلی

پوست ما حساسیت بسیاری دارد که نیاز به نگه داری نیز دارد. به خصوص پوست بانوان که از لوازم آرایشی بهداشتی استفاده میکنند، به طبع نیاز بیشتری به پاکسازی دارند. به این خاطر که کرم ها و مواد آرایشی ای که بانوان استفاده میکنند به مرور زمان با وارد شدن به منافذ پوست باعث مشکلاتی زیادی از قبیل جوش ها، چروک های پوستی و همچنین افتادگی نواحی مختلف پوست صورت میشوند.

این مشکلات با پاک سازی روزانه پوست به وسیله براش صورت قابل پیشگیری است. از فواید دیگر برس صورت میتوان به جدا سازی انواع آلودگی های پوست به خصوص آلودگی های هوایی مثل دوده اشاره کرد. خرید کیت تست کرونا را از مراکز فروش معتبر تجهیزات پزشکی مانند سایت ای طب انجام دهید.  همچنین دستگاه فیس براش جاندلی سلول های مرده بر روی پوست را جدا میکند و همچنین چربی های عمقی پوست را از بین میبرد.

استفاده از برس پاکسازی صورت جاندلی و شست و شوی پوست برای شما پوستی شفاف و زیبا به ارمغان می آورد. همچنین علاوه بر مواردی که به آن اشاره شد، دستگاه براش  جاندلی دارای سری های دیگری است که هر کدام عملی مختلف انجام میدهند. مانند سری ماساژ صورت و لایه بردار که با خون رسانی بیشتر به لایه های پوست باعث سلامت این عضو مهم بدن میشود.

فواید استفاده از براش صورت

  • پاک کردن عمقی لایه های پوست و شفافیت آن
  • خون رسانی بیشتر به لایه های پوستی
  • افزایش میزان جذب کرم ها و محصولاتی که برای مراقبت پوست استفاده میشود
  • از بین رفتن جوش های پوست
  • ترمیم منافذ باز روی پوست

برس پاکسازی صورت جاندلی به صورت لرزشی و چرخشی کار میکند و همچنین کاملا ضد آب میباشد. همچنین خود دستگاه و سری های آن را میتوان به راحتی شست و شو داد. این دستگاه دارای باتری است و قابل شارژ میباشد.  توالت فرنگی تاشو خارجی به صرت تلفنی قابل سفارش است. قابلیت تنظیم سرعت دارد و همچنین 3 سری مختلف برای پاکسازی نیز دارد. تردمیل خانگی قیمت مناسب و دستگاه میکرونیدلینگ Dr.Pen A6 موجود است. همچنین دارای پایه استند برای راحتی شارژ نیز در این دستگاه تعبیه شده است.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر درباره ی فیس براش جاندلی، نحوه تهیه لوازم آرایشی زیبایی، دستگاه لیزر تاتو، ترازو وزن کشی، روکش توالت فرنگی اتوماتیک، توالت فرنگی سایز کوچک و همچنین سفارش این دستگاه میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.