ادکلن مردانه تولید فرانسه مونت بلنک Mont Blanc Legend

ادکلن مردانه تولید فرانسه رایحه خنک

کد محصول x2840

تومان 1.120.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.120.000

تومان 1.120.000

ادکلن مردانه های فرانسوی در دنیا از همه کشور های دیگر بیشتر معروفند و رسما سوغات فرانسه برای کل دنیا عطر و ادکلن است ، بیشترین ماندگاری و بیشتری پخش برای تولیدات این کشور اروپایی بشمار می آید . این محصول که امروز در این صفحه میخواهیم برایتان معرفی کنیم عبارت است از مون بلان لجنت با به عبارت دقیق تر Mont Blanc Legend که یکی از محبوب ترین و مقرون بصرفه ترین عطر های ماندگار است .

نت ابتدایی این ادکلن مردانه رایحه خنک و شیرین است و شامل رایحه های جذابی اعم از ترنج ، اسطوخودوس ، لیموی شاه پسند و آناناس می باشد ، این نت ها در اوایل استفاده از عطر است و بهتر است زیاد مصرف نکنید و منتظر نت های بعدی آن باشید چرا که نرمی و لطافت آن شما را فرا خواهد گرفت . بدنسازی خانگی البته لازم به ذکر است که معمولا عطر هایی که رایحه خنک دارند و ملایم هستند اگر ماندگاری طولانی مدت داشته باشند پس از مدتی حس خوبی نمیدهند و عطرشان تغییر میکند

خصوصیات عطر مون بلان لجند

  • دارای حجم صد میل
  • رایحه خنک ، ملایم و شیرین
  • نت ابتدایی شامل ترنج ، اسطوخودوس ، لیموی شاه پسند ، آناناس
  • نت میانی سیب سرخ ، گل رز ، شمعدانی ، گلسنگ ، میوه های خشکیده و نوعی ترکیب فنلی
  • نت نهایی چوب صندلی و دانه تونکا
  • مناسب پسران سنین 22 سال تا 25 سال
 

نت میانی این عطر شامل رایحه های ملایم و شیرین است و بر خلاف نظر اکثریت برای فصول سرد و یا اوایل بهار ساخته شده است ، برعکس توضیحاتی که در ادکلن فروشی های معروف به مشتریان میدهند ؛ این رایحه ها زیاد در تابستان و هوای گرم عرض اندام نمیکنند ، مثلا سیب سرخ ، گل رز ، شمعدانی ، گلسنگ ، میوه های خشکیده و نوعی ترکیب فنلی که همه آنها بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر میرسند مخصوصا برای افرادی که دارای روحیه ای آرام و بی سرو صدا و بدون تنش هستند ، شما دوست عزیز با تهیه یک عدد بخور مناسب که دارای محفظه اسانس دارو میباشد براحتی میتوانید از بخور آن در فضای اطراف استفاده نمایید .

و نت نهایی این ادکلن معروف که بسیار شبیه به تروساردی یومو می باشد با این تفاوت که این شیرینی دارد و آن ندارد ، شامل رایحه های ملایم چوب صندل و دانه تونکا می باشد ، تشخیص اصالت بوتاکس مسپورت را از ما بخواهید. برای ثبت سفارش این محصول متفاوت و ویژه با برند مونت بلنک مدل لجند که خیلی ها به مون بلان آن را میشناسند و انواع بخور با محفظه اسانس دارو، فقط کافیست با شماره تلفن راهنما در بالای صفحه تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید .